Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Gdzie jechać nad morze?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 28 mar 2013, o 20:06 
-#
-#

W wakacje często wyleguje się na plaży w Gdyni :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 14 kwi 2013, o 14:49 
-#
-#

Szczerze to nie mam nic do naszego morza bo fajnie jest że mam blisko. Tylko już trochę mi się znudziło i w przyszłym roku wykupuję wczasy i śmigam nad Śródziemne. http://content.itaka.pl/cms/img/u/kraj/1/larnaka_2.jpg mam nadzieję że to co na zdjęciu odzwierciedla widok na miejscu:) pewnie jest jeszcze lepiej:)

Nie wybrano
 Post Napisane: 15 kwi 2013, o 10:55 
-#
-#

No na zdjęciu faktycznie prezentuje się pięknie...:)
a w dodatku widzę, że to wyjazd z itaką więc na pewno warto ;)

Mężczyzna
 Post Napisane: 15 kwi 2013, o 21:02 
-#
-#

Polecam Pobierowo :D czyste morze, szeroka plaża.. fajnie tam jest ;)

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 kwi 2013, o 13:31 
-#
-#

Ja byłem nad morzem w Jastrzębiej Górze (jeśli dobrze pamiętam) i było całkiem fajnie ;]

Kobieta
 Post Napisane: 13 maja 2014, o 09:55 
-#
-#

zwykle kiedy wybieram się nad nasze morze okazuje się, że akurat wtedy dwa tygodnie leje deszcz, psuje mi to nastrój i odechciewa się całych wakacji, nie wiem czy nie lepiej dopłacić trochę i polecieć gdzieś, gdzie pogoda pewniejsza, gdzie poza tym jest wiele ciekawych zabytków, fajna atmosfera, gdzieś po prostu dalej :) może do Grecji? nie znam nikogo kto był tam i narzekał, ceny lotów są różne trzeba poszukać wcześniej są promocje czasami też na loty, na stronie http://www.pansamolocik.pl/loty/WAW/GR/loty-warszawa-grecja.html jest dość ciekawa propozycja, sama się zastanawiam nad nią - mam ochotę na udane wakacje i chcę mieć miłe wspomnienia a nie nerwy

Kobieta
 Post Napisane: 13 maja 2014, o 12:38 
-#
-#

Ja polecam jakieś małe miejscowości np. Chałupy, Jastarnia, Jastrzębia Góra, wystrzegaj się raczej tych dużych jak Trójmiasto, Kołobrzeg itp. Tu masz fajny[za takie przewodniki dziekujemy] Wszystko jest w nim bardzo fajnie opisane, gdzie warto jechać i co zobaczyć

//ArekJ :]

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 maja 2014, o 20:37 
-#
-#

Jasrzębia Góra jest ok. Byłem tam zeszłego roku, o wiele mniej ludzi na plaży niż we Władysławowie :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 29 maja 2014, o 13:42 
-#
-#

Kocham Pogorzelice, to dla mnie najpiekniejsze miejsce nad Baltykiem

Mężczyzna
 Post Napisane: 29 cze 2014, o 07:44 
-#
-#

Witam, właśnie się zastanawiamy gdzie jechać nad nasz polskie morze. Byłem już w Łebie, Darłowie, na Helu, Sopocie, Gdyni, Jastrzębiej Górze.

Sopot to taka mała imprezowania, podobnie jak Władysławowo. Jeśli chodzi o warunki do pływania są ok bo nie grzeje tak falami, jednak jeśli chodzi o czystość wody i plaży to odradzam - zatoka robi swoje.

Najcieplej wspominam Hel i Jastrzębią Górę. Od strony otwartego morza daje falami niemiłosiernie, ale też woda dużo czystsza niż w zatoce. Jastrzębia Góra to piękne miejsce, wysokie zalesione urwiska i piękne widoki.

Mężczyzna
 Post Napisane: 3 lip 2014, o 08:30 
-#
-#

A co powiedzielibyście na temat Wejherowa? Warto się tam wybrać? Zastanawiam się, czy nie jechać tam w tym roku. Na stronie miasta http://www.wejherowo.pl/ można znaleźć dużo ciekawych informacji na temat atrakcji miasta, ale może ktoś z Was napisze coś od siebie na temat tego miejsca?

Nie wybrano
 Post Napisane: 9 cze 2015, o 10:05 
-#
-#

Sobieszewo jest fajne jak ktoś szuka spokoju i .......... bursztynów :)

Kobieta
 Post Napisane: 30 cze 2015, o 14:02 
-#
-#

My jedziemy do Kołobrzegu w lipcu, oby tylko pogoda była. Będziemy tam prawie miesiąc, szukam więc w sieci co można tam robić.Obowiązkowo jesteśmy na tych imprezach
http://pskite.pl/index.php/news/238-ama ... -2015.html
http://www.bilety.sollus.pl/gala-piosen ... 06,45.html
co jeszcze warto zobaczyć?

Nie wybrano
 Post Napisane: 7 lip 2015, o 08:54 
-#
-#

Sopot jako nadmorskie miasto w Polsce wyróżniające się imprezowością chyba dalej króluje. Jak ktoś szuka wygodnej miejscówki blisko molo to mam namiar: http://www.joasia.com.pl . Moi znajomi go prowadzą. Bardzo fajni ludzie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 9 lip 2015, o 05:17 
-#
-#

Fajnie jest w Krynicy morskiej. Jest to miejscowość tuż przy zatoce Gdańskiej.Nie dość,że bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania Pomorskiego to jeszcze oferuje bardzo fajne moim zdaniem krajobrazy.Jakiś czas temu wypoczywaliśmy tam razem ze znajomymi.

Noclegi możecie znaleźć na stronie z linka. Wprawdzie sezon jest w pełni ale na pewno coś znajdziecie.Niektórzy przecież w ostatnim momencie rezygnują.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » Działy mniejsze » Turystyka i rekreacja