Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Gdzie wyjechać na wakacje?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 22 wrz 2017, o 15:35 
-#
-#

Fajne miejsce to Kudowa Zdrój. Male, uzdrowiskowe miasteczko. Byłam tam w hotelu verde montana. Super wspominam cały wyjazd. Podobało mi się, że w hotelu był basen, duża zjeżdżalnia i sauna.

Kobieta
 Post Napisane: 27 paź 2017, o 09:07 
-#
-#

Ja z kolei bylam w Grecji z biurem podroży Damar. Pierwszy raz byłam na zakhyntos i bardzo mi się spodobało. Będę chiała jeszcze tam wrócić. Hotel był piękny, z basenem no i ta pogoda!

Kobieta
 Post Napisane: 31 sty 2018, o 12:08 
-#
-#

Jeżeli o zagraniczne wycieczki chodzi to na pewno warta uwagi jest Indonezja. Biuro podróży Dua Benua https://duabenua.com/pl/?noredirect=pl_PL organizuje wycieczki do tego przeuroczego zakątka, warto więc przemyśleć, czy nie będzie to lepszą opcją, niż kolejny raz oglądać nasze góry, czy morze. Wybierając się w dalszą podróż zawsze mamy ten plus, że poznajemy nowe kultury, zwyczaje i niesamowitą, nową przyrodę. Dla mnie jest to o wiele bardziej fascynujące.

Kobieta
 Post Napisane: 31 maja 2018, o 22:31 
-#
-#

A ja zamierzam wybrać się do znanego Kazimierza Dolnego. Jednk nim zaczynam planować miejsce na wypoczynek, najpierw sprawdzam noclegi, hotele, itp. I tak, w sierpniu chcę zatrzymać się w Villa Bohema. Bardzo urokliwe miejsce na nocleg. Pokoje w starym styly, lecz nie pretensjonalne, a dodatkowo można wypluskać się w tamtejszym basenie :) Jak dla mnie idealne miejsce po dziennych wojażach przy zwiedzaniu miasta.

Nie wybrano
 Post Napisane: 5 cze 2018, o 09:18 
-#
-#

Niedawno byłem kilka dni w hotelu Neptun, który mieści się w Krynicy Morskiej https://www.nat.pl/nasze-obiekty/hotel-neptun-w-krynicy-morskiej. Wyjazd udał się świetnie i byłem z niego bardzo zadowolony. Trochę pozwiedzaliśmy okolicę, byliśmy nad morzem i często jeździliśmy na dłuższe wycieczki rowerowe. Hotel zagwarantował nam wysoki komfort oraz posiadał wszystkie niezbędne atrakcje dla gości. Jeśli ktoś szuka fajnego miejsca na wakacje w Polsce, to polecam odwiedzić sobie stronę nat.pl i wybrać ciekawy obiekt.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Strona główna forum » Działy mniejsze » Turystyka i rekreacja