Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Tanie podrózowanie

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 7 lut 2017, o 07:58 
-#
-#

Zależy oczywiście gdzie chcemy podróżować - ogólnie wszędzie będzie taniej jeśli zarezerwujemy bilet z odpowiednim wyprzedzeniem. My z mężem tak robimy i ciekawe wypady wychodzą normalnie za grosze. Szukamy również niedrogich hoteli - ostatnio np. w Rzeszowie znaleźliśmy hotel w centrum miasta, a dokładniej Hotel Iskra http://www.hoteliskra.pl/ za bardzo nieduże pieniądze. Dzięki temu zwiedzamy sobie różne miejsca w Polsce nie wydając dużych sum pieniędzy.

Kobieta
 Post Napisane: 3 mar 2017, o 21:39 
-#
-#

Skoro poruszony został temat oszczędzania na podróżowaniu to myślę, że warto też skorzystać z pomysłu na tanie jedzenie. Ja jestem raczej dość oszczędna nawet na wakacjach i szukam możliwości taniego podróżowania, noclegu i jedzenia. Ostatnio z naszą paczką znaleźliśmy stronkę gdzie można znaleźć kody rabatowe na tańsze jedzenie https://www.qpony.pl/pizzaportal-pl . My korzystamy regularnie, można dobrze zjeść a nie trzeba płacić za to góry pieniędzy.

Mężczyzna
 Post Napisane: 10 kwi 2017, o 09:10 
-#
-#

Dla mnie tanie podróżowanie, to korzystanie z opcji last minute - w ciągu roku pojawiają się 2 do 3 okienek w których można za niewielkie pieniądze wyhaczyć dobre przeceny do Grecji, Włoch, Hiszpanii. W ubiegłym roku udało nam się załatwić hotel 4* z all inclusive za niecałe 1k zł ;]
W Polsce ciekawym kierunkiem są Bieszczady albo Beskidy: Szczyrk, Bielsko-Biała, Wisła i te sprawy. A jak się patrzy na edit// Schwarz to też można wykręcić jakieś dobre oferty specjalne i się nie nudzić.

Kobieta
 Post Napisane: 19 lip 2017, o 10:26 
-#
-#

Jakimś sposobem na podróżowanie tanie jest na pewno wyjazd w stylu work&travel ja akurat z Camp America w Stanach byłam a dobrze wiem, że w inny sposób nie byłoby możliwości takiej podróży, a łącząc pracę ze zwiedzaniem przeżyłam naprawdę super przygodę

Kobieta
 Post Napisane: 30 lip 2017, o 15:14 
-#
-#

Chyba taniej nie da się podróżować grupą niż kamperem jak ten http://www.kamperomania.pl/. Odpadają koszty noclegów, biletów na pociąg, bus i wygoda jak w domu. Można tak podróżować w Polsce i za granicą. Wystarczy, że jedna osoba ma prawo jazdy.

Kobieta
 Post Napisane: 27 paź 2017, o 08:50 
-#
-#

Najczęściej przeglądam rózne oferty biur podróży, porównuję je ze sobą i wybieram tą która jest dla mnie najbardziej atrakcyjna. Ostatnio przeglądam oferty biura Damar i zastanawiam się co wybrać, bo wybór jest duży, a ceny bardzo w porządku.

Mężczyzna
 Post Napisane: 7 lis 2017, o 18:15 
-#
-#

Bardzo tanio można podróżować z firmą Arko-Travel http://www.arko-travel.pl/. W porównaniu do innych biur podróży ich oferty są o 10-20% tańsze. Byłem z nimi na Bałkanach i jestem zadowolony z jedzenia, noclegów i całej organizacji wyjazdu.

Kobieta
 Post Napisane: 16 lis 2017, o 12:06 
-#
-#

Trzeba porównywać oferty i ceny hoteli. Ja spędziłam ostatnio bardzo miły weekend w hotelu verde montana w kudowie zdroju. To bardzo fajny hotel, z basenem i sauną.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strona główna forum » Działy mniejsze » Turystyka i rekreacja