Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Tatuaż

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Tytuł: Tatuaż
 Post Napisane: 5 wrz 2013, o 12:55 
-#
-#

kilka pytań i odpowiedzi znajdziesz na tej stronie http://tatuaze-wzory.com. Ja osobiście też miałem dylematy czy zrobić czy może nie robić tatuażu, jednak zrobiłem (http://tatuaze.us/tattoos-4594-best_tattoos_spider.html) i póki co jestem zadowolony z podjętej decyzji.

Kobieta
 Tytuł: Re: Tatuaż
 Post Napisane: 11 paź 2013, o 10:49 
-#
-#

Mnie podobają się zawsze inne wzory niż wszystkim dziewczynom. Chętnie bym sobie zrobiła takie czaszki, ale jeszcze się nie zdecydowałam.
Obrazek

Nie wybrano
 Post Napisane: 11 paź 2013, o 19:51 
-#
-#

Obrazek Obrazek

Kobieta
 Post Napisane: 23 paź 2013, o 07:43 
-#
-#

@Darkylol pokaż fotę :)

Kobieta
 Post Napisane: 23 paź 2013, o 20:50 
-#
-#

Obrazek Obrazek Obrazek

Kobieta
 Post Napisane: 24 paź 2013, o 11:14 
-#
-#

Ja chętnie zrobiłabym sobie tatuaż, tyle tylko, że nie za bardzo wiem gdzie go sobie zrobić.

Kobieta
 Post Napisane: 25 paź 2013, o 07:41 
-#
-#

Wybór wzoru i miejsca na tatuaż to bardzo ważna sprawa, każdy podchodzi do tego indywidualnie, bo tatuaż ma wyrażać Ciebie i wartości które cenisz. Dokładnie to przemyśl zanim się zdecydujesz.

Nie wybrano
 Post Napisane: 23 gru 2013, o 13:50 
-#
-#

Obrazek Obrazek Obrazek

Kobieta
 Post Napisane: 19 mar 2014, o 07:58 
-#
-#

wolicie kolorowe czy czarno-białe tatuaże?

Mężczyzna
 Post Napisane: 20 mar 2014, o 16:56 
-#
-#

Jakoś nigdy nie jarałem się robieniem sobie dziary na ciele jakoś mnie to nie kręci nie wiem czym się tak fascynować :)

Kobieta
 Post Napisane: 21 mar 2014, o 10:12 
-#
-#

Darkylol napisał(a):
Witam wszystkich forumowiczów.

Druga sprawa, jakie widzicie plusy i minusy ? wiadomo, że nie można później usunąć łatwo, że może się później nie spodobać itp. itd. ale chciałbym usłyszeć wasze zdanie.

Wiem, że każdy ma inne gusta i smaki lecz załączę link do tatuażu który mam zamiar sobie zrobić http://www.tattooart.pl/sites/default/files/ocen-mnie/kruk%20chory_0.jpg

Powiem Ci tak, nie dziwie się że rodzice na to dziwnie patrzą, ale tak już będą robić...
Co do tego do dobrze ale na prawdę dobrze przemyśl czy to jets wzór który chcesz nosić całe zycie na Swoim ciele, z mojego punktu widzenia podany przez Ciebie wzór nie przedstawia nic interesującego. Pamiętaj tatułaż jak to się mówi jest raz na całe życie. Można go usunąć ale to kosztuje sporo, i mogą pozostać blizny.
Przemyśl to na prawdę:)

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 maja 2014, o 01:04 
-#
-#

Witam
nie wyobrażam sobie robić tatuaż. Kilka osób spośród znajomych ma. Kumple przede wszystkim na lydkach, i w większości żałują. By fajnie to wyglądało nogi trzeba golić / depilować, a jak depilować to jeszcze coś trzeba domalować. Koleżanki zaś na plecach mają i narzekają na estetykę tych ozdób. Myślą jaj je przerobić. Czy ładne czy nie wszystkie o tym samym. Zauważam pewien syndrom / przeczulenie tych osób nt. tatuaży. To wciąga - zauważyłem - jak masz jeden to malo.

Kobieta
 Post Napisane: 7 maja 2014, o 16:01 
-#
-#

U innych podobają mi się skromne wzory ale sama chyba się nie zdecyduję. Jakoś to do mnie nie pasuje.

Nie wybrano
 Post Napisane: 7 maja 2014, o 16:14 
-#
-#

Byłem miesiąc temuna praktyce w dość dużym zakładzie pracy. W umowie każdy pracownik miał wpisane że musi zakrywać tatuaże, tak by ich nie było widać. Właściciel twierdzi że w to jest w trosce o dobro zakładu. Tatuaż kojarzy się z półświadkiem. Obniża zaufanie do całej firmiePierniczę na metalowej hali wszyscy w krótkich rękawkach w lato a ty w bluzie - tragedia.

Kobieta
 Post Napisane: 7 maja 2014, o 16:31 
-#
-#

Tak jest w dużej części zakładów a szczególnie w korporacjach. Jak dla mnie to niefajne. Mi marzył się tatuaż na szyi ( podwójna wisienka) ale dałam sobie spokój.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Problemy młodych