Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Tatuaż

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł: Re: Tatuaż
 Post Napisane: 14 wrz 2012, o 12:24 
-#
-#

Dlatego robi się poprawki co kilka lat :P

Kobieta
 Post Napisane: 14 wrz 2012, o 15:12 
Carewna

Zawsze możesz wybrać tatuaż nietrwały, czyli taki, który ściera się czy tam "wypłukuje" po upływie kilku lat. Moim zdaniem byłaby to dla Ciebie najlepsza opcja, bo - fakt, jesteś już teoretycznie dorosły - ale skoro masz wątpliwości i przeszkadza Ci opinia rodziców czy tam innych ludzi do tego stopnia, że aż zakładasz topic na forum i pytasz obcych ludzi o zdanie, to oznacza, że nie jesteś do końca przekonany - a co za tym idzie, możesz żałować. Tym bardziej, że nie jest to neutralny, mało kontrowersyjny tatuaż w niewidocznym miejscu.

Ostatecznie, zawsze można usunąć laserem, ale jeśli już podejmować taką decyzję, to mając 70 lat i czując się niezręcznie z tatuażem, a nie po dwóch miesiącach z powodu lekkomyślnie podjętej decyzji. ;)

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 wrz 2012, o 16:49 
-#
-#

Myśląc nad tym czytając wasze opinie i opinii moich znajomych zdecydowałem raczej, że jeśli będę chciał tatuaż to dopiero za rok kilka lat, nie wiadomo co będzie później, możliwe, że się zmienię tak, że będzie mi się podobać. Mandinka mogłabyś napisać coś więcej o tych tatuażach nietrwałych ?

Co do koszulek i ozdóbek biżuterii i ogólnie odzieży to racja zawsze można zdjąć, przestać nosić, wyrzucić, sprzedać, kupić nowe. Mój styl ubierania się jest dość wyjątkowy można powiedzieć kontrowersyjny ale dopóki czuję się w tym pewnie nie mam zamiaru go zmieniać.

Dzięki wielkie za rady, pozdrawiam :)

Kobieta
 Post Napisane: 14 wrz 2012, o 18:04 
Carewna

Nie mam na tyle dokładnych informacji, sama nie zastanawiałam się nad tego typu tatuażem, ale - z tego co wiem - jest to wciąż jeszcze rzecz nowa i nie we wszystkich salonach się tego podejmują, więc musiałbyś zwyczajnie popytać tatuażystów co na ten temat myślą (i na ile daliby gwarancję, że taki tatuaż faktycznie zejdzie oraz czy np. barwnik się utrzyma).

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 wrz 2012, o 18:08 
-#Administrator
-#Administrator

Ja szczerze mówiąc...to te niby zmywalne muszą paskudnie wyglądać jak schodzą.

-Mamá vengo allí hacia atrás
-dónde?
-La Boca
-Vos eres un idioto

Nie wybrano
 Post Napisane: 14 wrz 2012, o 18:16 
-#
-#

pe em napisał(a):
Ja szczerze mówiąc...to te niby zmywalne muszą paskudnie wyglądać jak schodzą.

Eee tam.

Mężczyzna
 Post Napisane: 15 wrz 2012, o 01:55 
-#
-#

Te tatuaże x-letnie są do bani. Ostatnio rozmawiałem na ich temat z tatuażystką, bo sam się nad tym zastanawiałem. Ogólnie metoda nie różni się od tatuaży trwałych - również pod skórę wprowadzany jest tusz, z tą różnicą, że właśnie tusz po jakimś czasie ma się rozkładać. Tyle, że jest to nowa i bardzo niedoskonała technika, takie tatuaże schodzą nierówno. Jak tusz zaczyna znikać, całość robi się bardzo nieestetyczna, a do tego mogą po tym wszystkim zostawać plamy. Przy obecnych technikach usuwania tatuaży lepiej zrobić zwykły i w razie czego go usunąć.

Kobieta
 Post Napisane: 18 wrz 2012, o 12:34 
-#
-#

Pink Floyd napisał(a):
Mnie też aktualnie od tatuażu zniechęca to, że ciało i my się starzejemy, wiecznie młody i jędrny nikt nie będzie, wiecznie się studentem/młodzieniaszkiem też nie - a tatuaż u czterdziestolatka, bądź jeszcze gorzej, czterdziestolatki, wymięty i z lekka zużyty wygląda nieciekawie =D

Obrazek
Niestety lustrzane odbicie fajnego meme'a, ale przesłanie zrozumiałe, mam nadzieję. ;)

Ja tatuaże lubię i chętnie zrobię sobie kolejny, jak kiedyś będę duża i bogata, a i poprzedni poprawię, ale wychodzę z założenia, ze musi to być przemyślana decyzja - jak za rok, dwa nadal będziesz chciał tatuować kruka, to droga wolna.

I dreamed that you bewitched me into bed
And sung me moon-struck, kissed me quite insane.
(I think I made you up inside my head.)

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 wrz 2012, o 16:28 
-#
-#

Podczepię się pod temat ;)

Na początek - witam, nowy na forum.

Zrobiłem sobie tattoo w sobotę i do dziś wszystko robiłem wg zaleceń tatuatora - nie chcę opisywać szczegółów pielęgnacji, bo ile tatuatorów tyle szkół gojenia - i było ok ;).

Ale wracając - dziś mam już 3 dzień tatuaż i zauważyłem pierwsze oznaki schodzenia naskórka - jednak co mnie zaskoczyło, nie jest on biały albo przezroczysty [jak to wiele osób opisywało na różnych forach] tylko czarny. Dotatkowo nie schodzi z całej dziary, tylko małymi fragmentami, strzępkami.

I teraz zaczyna się panika w moim wykonaniu :(. Pierwszy tatuaż i nie wiem czy wszystko jest ok...

Z góry dzięki za pomoc :).

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 wrz 2012, o 20:58 
-#
-#

Grenade93 napisał(a):
Ale wracając - dziś mam już 3 dzień tatuaż i zauważyłem pierwsze oznaki schodzenia naskórka - jednak co mnie zaskoczyło, nie jest on biały albo przezroczysty [jak to wiele osób opisywało na różnych forach] tylko czarny. Dotatkowo nie schodzi z całej dziary, tylko małymi fragmentami, strzępkami.

Brzmi jak brud, a nie naskórek, ewentualnie brudny naskórek. Jesteś pewny, że się myłeś?

Nie wybrano
 Tytuł: Tatuaż
 Post Napisane: 19 wrz 2012, o 09:43 
-#
-#

very funny...

Nie ważne - już znalazłem odpowiedź na innym forum. Kolor naskórka jest zazwyczaj koloru tatuażu.

@up - ładny offtop i nabijanie postów - keep trolling :facepalm:

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 wrz 2012, o 13:01 
-#
-#

Jeżeli chcesz zrobić tatuaż, a nie wiesz czy zrobić i z tym przychodzisz na forum dla nastolatków się zapytać to wróć do swoich codziennych czynności i nawet nie zawracaj sobie głowy tym. Tatuaż robi się dla siebie, jest pewną formą uwiecznienia czegoś na ciele, dającą motywacji, pamięci o czymś/kimś, a Ty się pytasz czy będzie się podobać Pani Antonince z bloku obok czy pracodawcy? bądź sobą i tyle, a jeżeli masz zamiar całe życie pod czyjeś dyktando robić to pozdrawiam :-).

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 wrz 2012, o 14:39 
-#
-#

Hej!! Ja chciałem zrobić sobie tatuaż JP jednak zrezygnowałem narazie, starzy sie nie zgodzili :P. Ale jak skoncze 18 lat to nie bede musiał nikogo słuchać i taki zrobie. Ogólnie bardzo podobaja mi sie tatuaże od zawsze o marzyłem zeby mieć tatuaż.

Kobieta
 Post Napisane: 18 sie 2013, o 21:45 
-#
-#

Tatuaże to popularna forma charakteryzacji swojego ciała. Zarówno kobiety jak i mężczyźni chętnie korzystają z salonów tatuaży. Najważniejszą rzeczą jest wybranie odpowiedniego salonu z odpowiedzialnym tatuażystą, oraz wytypowanie odpowiedniego miejsca i wzoru tatuażu. Oto kilka propozycji na plecy.
Obrazek Obrazek

Mężczyzna
 Post Napisane: 19 sie 2013, o 02:14 
-#
-#

Haha ktoś odkopał mój temat ;)

No właśnie a co do tego tatuażu którego miałem nie robić, właśnie go wtedy zrobiłem ale bardziej raczej pod wpływem silnego impulsu niż zdrowego rozsądku, nie żałuje tego minął prawie rok od tego wydarzenia zdążyłem się przyzwyczaić, moja rodzina i znajomi też. Możliwe dlatego, że nie robiłem tego co na początku chciałem ale coś mniejszego bardziej wymownego dla mnie samego :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Problemy młodych