Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Jaka praca??

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 19 lip 2017, o 12:43 
-#
-#

no z tą własną działalnością to z jednej strony się zgadzam ale z drugiej to mega harówa :P na poczatku jest fajnie jak sobie wybierasz jaka nazwa firmybędzie najfajniejsza itd. a później już tylko ciężka praca..

Mężczyzna
 Post Napisane: 29 lip 2017, o 19:34 
-#
-#

Cześć! Czy Ty myślisz, że praca w Polsce ma dawać satysfakcję. To się grubo mylisz. Satysfakcję ma dawać piwko w plenerze, a nie praca. Praca to pieniądze pieniądze pieniadzę to nie satysfakcja ani rozwój. I tak zostanie się korposzczurem z kartą z debetem i z kredytem hoipotecznym na 50 lat, huehuehue. zycie.

Kobieta
 Tytuł: Jaka praca??
 Post Napisane: 9 sie 2017, o 11:01 
-#
-#

Sama jestem obecnie na studiach tak więc nie miałam okazji doświadczyć pracy na etacie. Lubię jednak swoje studia i mam nadzieję,że pracę równiez będe lubiła.

Na razie dorabiam sobie dodatkowo i również jest spoko. Jeśli nie macie czasu na to aby podjąć pełną pracę albo chociażby na część etatu to polecam zarejestrować się tutaj: https://ladies-club.pl/ . Opcja głównie dla dziewczyn ponieważ dzięki temu możecie zostać konsultantkami Oriflame :)
Jesli macie sporo koleżanek to w każdym miesiącu bedziecie mogly liczyć na jakieś zamówienia.

Kobieta
 Post Napisane: 21 sie 2017, o 08:52 
-#
-#

Smutna prawda jest taka, że naprawdę mało kto pracuje w zawodzie swoich marzeń.

Kobieta
 Post Napisane: 23 wrz 2017, o 11:52 
-#
-#

ja tam i tak jestem za swoją dzialalnością. teraz robię zastrzeżenie znaku towarowego, stwierdziłam że na tym etapie już sie przyda.

Kobieta
 Post Napisane: 16 sty 2018, o 09:44 
-#
-#

Znalezc dobra prace w dzisiejszych czasach jest niezwykle trudno .. szczegolnie dla osob ze srednim wyksztalceniem. Gdzie nie czytam to na lepiej platnych stanowiskach sa wymagane jakies studia. Sama dosc mocno zastanawiam sie nad nadrobieniem zaleglosci i chociazby jakas dodatkowa nauka wieczorowa. Wlasciwie to jakie kierunki sa waszym zdaniem najbadziej przyszlosciowe? Z ciekawosci przegladalam oferty kilku uczelni .. ciekawa propozycja ma Wyższa Szkoła Bankowa .. konkretnie chodzi o studia sprzedaż - http://www.wsb.pl/poznan/studenci/studi ... tradycyjne Przemyslajac sprawe bardziej doglebnie mozna dojsc do wniosku, ze to moze byc calkiem dobry trop. Mocnym asem w rekawie beda tutaj wysokie umiejetnosci jesli chodzi o komunikacje co moze przelozyc sie na lepsza sprzedaz :) Moze ktos z Was pracuje w tej branzy i podpowie cos wiecej? Z gory dzieki.

Kobieta
 Post Napisane: 18 sty 2018, o 13:51 
-#
-#

Teraz chyba najlepiej pracować w informatyce.

Kobieta
 Post Napisane: 22 sty 2018, o 14:48 
-#
-#

Przede wszystkim to trzeba czas wykorzystać ten na studiach czy w trakcie nauki żeby się rozwijać, ja zanim zdecydowałam się nad myślenie nad własnym biznesem to pracowałam przez rok jako au pair https://www.aupair.aifs.pl/ w Stanach i to bardzo pomogło mi rozwinąć się, podszkolić język no i postanowić co tak naprawdę chcę robić

Nie wybrano
 Tytuł: Jaka praca??
 Post Napisane: 23 sty 2018, o 18:00 
-#
-#

Hmm... tak sobie myślę że może dobrym pomysłem byłoby też spróbować swoich sił w aktorstwie i wybrać się na jakiś casting? Jak się nie uda to trudno, ale przecież zawsze jest szansa, żeby dostać jakąś choćby najmniejsza rolę :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Problemy młodych