Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Pożyczka pozabankowa Gdzie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 12 mar 2017, o 10:22 
-#
-#

Jestem w trakcie rozkręcania firmy i potrzebna mi szybka chwilówka. Wszyscy polecają Vivus, ale kilku znajomych brało w Providencie i LoanMe. Skusiłbym się na to ostatnie, gdyż w Vivusie ponoć są jakies problemy przy dostaniu decyzji, a provident ma różne opinie w internecie, z kolei LoanMe - firma podobno nowa, nikomu nie znana - ale ma dobre recenzje, coś tam się udzielają charytatywnie i działają na fejsie, ale brak pozycji w rankingach - ktoś coś poleca>?

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 mar 2017, o 13:46 
-#
-#

Chcesz wziąć chwilówkę na rozkręcanie firmy? Przy RRSO na poziomie takim, że oczy bolą?? Żebyś sobie w kolano nie strzelił tym biznesem.

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 mar 2017, o 08:34 
-#
-#

Własnie sam widze,ze jest to totalnie głupie rozwiązanie. Jeśli chcesz rozkręcić firmę to sugerowałbym zainteresować się kredytem dla firm w normalnym banku ( wbrew pozorom jest udzielany nawet nowym firmom - w koncu banki muszą na kimś zarabiać).

Co do Vivisa to na tym forum masz opinie o tej firmie:
http://www.forum-kredytowe.pl/f160/vivu ... 63887.html

W tym topiku ludzie opsują swoje doświadczenia z vivusem.

Nie wybrano
 Post Napisane: 14 mar 2017, o 11:23 
-#
-#

zastanowię się nad ta ofertą

Nie wybrano
 Post Napisane: 14 mar 2017, o 15:33 
-#
-#

Taka pożyczka to zatopi każdą początkującą firmę. Jedynie opłacalna jest pierwsza darmowa pożyczka, bo jest za darmo, ale to jest na 60 dni w Vivus. Tu jest opisana ta z Vivus http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/vivus-opinie-pozyczki.html
Jeśli taki okres zrobi Ci różnicę, ale wątpię, bo to absolutnie nie jest sposób na finansowanie firmy. Jak się jej nie spłaci w terminie to potem RRSO jest na kilkaset procent bodajże. Wystarczy sobie sprawdzić w symulacji ile to kosztuje poza promocją.

Kobieta
 Post Napisane: 20 mar 2017, o 19:06 
-#
-#

Pozabankowa masz na myśli chwilówkę ? Ja szukam jakiejś korzystnej, mnóstwo tego w internecie ale nie za specjalnie znam się na tym a potrzebuję kasy na wyjazd. Ktoś mówił mi o https://www.moneyman.pl/ że spoko warunki tam mają i nie robią większych problemów jak nie którzy.

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 mar 2017, o 17:06 
-#
-#

Lendon ma dobre warunki. Brałam u nich pożyczkę już dwa razy. Takie małe kwoty, bo 1,5 tysiąca na 30 dni. Wszystko za każdym razem zgodnie z umową przebiegło, żadnych komplikacji czy ukrytych kosztów, a formalności to chwila moment, no i pieniądze szybko trafiają na konto.

Kobieta
 Post Napisane: 27 mar 2017, o 21:46 
-#
-#

Uważajcie lepiej z takimi pożyczkami, bo później ciężko się z nich wygrzebać

Mężczyzna
 Post Napisane: 28 mar 2017, o 11:12 
-#
-#

Sensowne są tylko te pierwsze darmowe, jak ktoś ma głowę na kraku, to może pożyczyć pieniądze za darmo, a jak miewa poślizgi z terminową spłatą to lepiej omijać takie firmy, bo rzeczywiście da się wpakować w ten sposób w poważne problemy.

Kobieta
 Post Napisane: 30 mar 2017, o 12:14 
-#
-#

Pozabankowa to najlepiej u mamy/taty/babci/dziadka/itp ;) oczywiście o ile dysponuja takimi pieniędzmi. Mam na myśli to, że bezpieczniej niż w chwilówkach.

Kobieta
 Post Napisane: 6 kwi 2017, o 05:06 
-#
-#

Bardzo ciekawym rozwiązaniem i jednocześnie alternatywą są tak zwane pożyczki ratalne. Podobnie jak kredyt, możemy (jak sama nazwa wskazuje) spłacać je w ratach - nawet przez 3 lata. Jest to na pewno spore udogodnienie. Obecnie wiele parabanków oferuje ten typ pożyczek (lista dostępna tutaj) - między innymi Yes Finance S.A. czy też IPF Polska Sp. z o.o . Warto porównać sobie oferty i zdecydować się na tą, która jest najbardziej dopasowana do naszych potrzeb ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 11 kwi 2017, o 13:11 
-#
-#

Jeśli już rzeczywiście musicie zdecydować się na taką pozyczkę to sugeruję wziąc w jednej z większych firm takich jak
wonga
vivus
czy provident
Firmy takie zwylke nie kombinują z umowami. Oprocentowanie oczywiście będzie dosyć wysokie, ale będziecie przynajmniej mieli pewność , że nic nie zmieni sie w trakcie . Zresztą poczytajcie sobie opinie o poszczególnych firmach chwilówkowych:
https://chwilowo.pl/opinie/

Na stronie jest forum o chwilówkach. Ludzie wpisują tam swoje doświadczenia z poszczególnymi firmami.

'Chodź. Na her­batę. Na kawę. Na pa­piero­sa. Na film. Na łóżko. Na cias­tko. Na ka­napkę. Na ka­kao. Na cze­koladę. Na po­całunek. Na mu­zykę. Na deszcz. Na spa­cer. Na śnieg. Na ro­wer. Na zdjęcia. Na chwilę. Na mi­nutę. Na godzinę. Na zawsze.'

Kobieta
 Post Napisane: 20 kwi 2017, o 19:01 
-#
-#

W internecie możemy znaleźć szeroką ofertę pozyczek. Ich oferta jest zróżnicowana. Wiele zależy od tego, czy sami wiemy, co chcemy. W wielu sytuacjach to jedyny ratunek, aby uratować domowy budżet.

Nie wybrano
 Post Napisane: 1 maja 2017, o 13:17 
-#
-#

Myślę, że to zależy od tego jaka wysoka ma być ta pożyczka i na jak długo. Ogólnie pożyczki przez internet są bardzo atrakcyjne, chociaż ja tutaj jeszcze myślałabym o jakiejś bankowej pożyczce, jednak one nie zawsze są na atrakcyjnych warunkach.

Mężczyzna
 Post Napisane: 8 maja 2017, o 09:24 
-#
-#

Szczególnie te pierwsze pożyczki.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Trudne Sprawy » Problemy młodych