Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - wakacje

Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł: wakacje
 Post Napisane: 28 lut 2018, o 15:13 
-#
-#

Cześć. macie już plany na tegoroczne wakacje? Gdzie się wybieracie? Ja myślę żeby razem z kilkoma znajomymi pojechać nad nasze polskie morze :grin: właśnie poszukujemy jakiś fajnych domków. Znależliśmy całkiem sensowną ofertę z Ostrowa - http://www.domkim2.pl/, tylko zastanawiamy się czy warto tam pojechać... Byliście już tam? Co myślicie na ten temat?

Kobieta
 Tytuł: Re: wakacje
 Post Napisane: 18 mar 2018, o 12:46 
-#
-#

no jak ktoś lubi siedzieć na 4 literach i jeść codziennie kiełbę z grilla to takie domki super, ale jak ktoś lubi w wakacje szaleć (a ja lubię xD) to koniecznie trzeba jechać na jakieś rzeczy typu party camp. Ja w zeszłym roku się tak wyszalałam ,ze masakra! I teraz bym chciała na majowke :D

Kobieta
 Tytuł: wakacje
 Post Napisane: 1 kwi 2018, o 17:23 
-#
-#

Jeżeli chce się poznać świat, to nie wolno się obawiać wyzwań. Przez długi czas bałam się dalekich podróży, a teraz mi się odmieniło i marzy mi się wyprawa do Indonezji. Dlaczego akurat tam? Bo Europa wydaje mi się nudna, a Azja ma w sobie to coś. Odmienną kulturę, kolorowe krajobrazy, zupełnie inaczej żyjących ludzi, bez takiego pośpiechu. Zresztą na Indonezji, a raczej jej konkretnych wyspach, wciąż spotkać można dziko żyjące pierwotne plemiona, jak na przykład Papuasi. To wszystko opisane jest na stronie biura podróży Dua Benua https://duabenua.com/pl/.

Nie wybrano
 Post Napisane: 3 kwi 2018, o 17:43 
-#
-#

Polskie morze to zawsze dobre rozwiązanie. Ja chcę się wybrac do Jastrzębiej Góry na majówkę. Znalazłem fajny pakiet w Primaverze https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/ . Był tam ktoś z Was? W pakiecie jest mnóstwo atrakcji - mnie interesują przede wszystkim zajęcia sportowe a takich tam nie brakuje. Całość jest dobrze zorganizowana - w pakiecie są noclegi w komfortowych pokojach a także urozmaicone wyżywienie w formie bufetu więc nic tylko jechac i odpoczywać!

Kobieta
 Post Napisane: 18 kwi 2018, o 00:07 
-#
-#

No majowka zbliza sie wielkimi krokami, wiec warto sobie juz ten czas jakos zaplanowac. Ja rozmyslam akurat nad bardziej aktywną formą spedzania czasu jak skok ze spadochronem cena jest dosyc dobra więc uważam że warto skoczyć chociaz raz w zyciu. Takie wspomnienia zostają już na zawsze :D Tak wiec majowka zapowiada sie calkiem niezle :))

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park