Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - nowoczesne okna

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Tytuł: nowoczesne okna
 Post Napisane: 26 lut 2018, o 15:06 
-#
-#

Dla tych którzy planują wymienić okna to zachęcam do obejrzenia strony http://www.okna-pasywne.pl/poradnik/czy ... lamaniowe1 są to okna najlepszej jakości z różnych materiałów, nowoczesne albo drewniane. Dzięki nim możesz zaoszczędzić energie bo nie ucieka ciepło. Mają wysokie współczynniki izolacyjności cieplnej.

Nie wybrano
 Post Napisane: 16 mar 2018, o 11:57 
-#
-#

Faktycznie okien jest teraz bardzo dużo i trzeba się dobrze zastanowić i porównać różne oferty zanim kupi się jakis model. Ja do swojego domu wybrałem okna krakowskiej firmy EkoPlast. To okna wykonane w nowoczesnej technologii v-perfect http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/ ... -v-perfect , która zapewnia idealne połączenie profili. Okna te są bardzo eleganckie i doskonale pasują do nowoczesnych budynków. Poza tym posiadają systemy zabezpieczające przed wyważeniem (specjalne okucia) a także doskonałe parametry izolacyjne.

Kobieta
 Post Napisane: 18 mar 2018, o 11:29 
-#
-#

Kiedyś nie było ani takich firm jak dzisiaj, ani tylu firm.Okna drewniane są droższe od plastików, ostatnio wymieniałam okna z drewnianych na plastiki.Są trwalsze. Firmy nie będę wymieniać,ponieważ nie wiem czy tego typu reklamy ,jak i ogólnie reklamy są na forum wskazane.

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park