Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - ulubione zabawki dzieci

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 17 gru 2017, o 23:20 
-#
-#

Czym wasze dzieci najbardziej lubią się bawić?

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 gru 2017, o 22:22 
-#
-#

Moje dziecko ma wiele zabawek, ale najbardziej lubi bawić się plasteliną, potrafi przy niej siedzieć przez ponad godzinę bez przerwy

Nie wybrano
 Post Napisane: 19 gru 2017, o 17:33 
-#
-#

Kupujesz mu zwykłą plastelinę, czy może jakąś modelinę, lub ciastolinę

Nie wybrano
 Post Napisane: 19 gru 2017, o 22:58 
-#
-#

A to już różnie, jednak najczęściej jest to zwykła plastelina, podoba mu się najbardziej, a przy tym w sklepie https://www.oliveo.pl/ jest bardzo tania i zamawiam zwykle po kilka sztuk

Kobieta
 Post Napisane: 20 gru 2017, o 10:46 
-#
-#

Moje dzieciaki uwielbiają, kiedy zabawki grają, wydają dźwięki, świecą się i ruszają. Coś musi się dziać. Dlatego też najczęściej kupuję im zabawki interaktywne. Bardzo duży wybór takich zabawek mają w internetowym sklepie z zabawkami Foka Stara. Na gwiazdkę już kupiłam mojej córce szczekającego pieska, mam nadzieję, że będzie się cieszyła ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 5 sty 2018, o 11:46 
-#
-#

Fajne zabawki można znaleźć na stronie achdzieciaki. Ja kupuję tam produkty już od kilku miesięcy i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Ostatnio nawet na urodziny małego kuzyna kupiłem mu klocki https://achdzieciaki.pl/cobi-small-army-bitwa-o-flage-gra-klockowa-5902251029708-4536.html. Był bardzo zadowolony i graliśmy razem w nią kilka godzin.

Nie wybrano
 Post Napisane: 10 sty 2018, o 13:03 
-#
-#

Moim zdaniem na pewno planując kupić dziecku jakąś zabawkę, którą polubi, to warto zastanowić się nad zakupem czegoś takiego, co nie tylko będzie sprawiać przyjemność naszemu dziecku, ale dodatkowo będzie stymulować jego rozwój na różnych poziomach.
Jest to ważne zwłaszcza w naszych czasach, gdzie co raz częściej spotykamy się z licznymi chorobami niedorozwoju u dzieci typu autyzm.
Jak potrzebujecie tego typu sklepu to serdecznie polecam juniora.
Możecie przejść do sklepu klikając w logo:
Obrazek

Nie wybrano
 Post Napisane: 10 sty 2018, o 17:46 
-#
-#

Osobiście uważam, że zabawki poza zabawą powinny dostarczać też dziecku jakąś naukę. Chociaż nie twierdzę, że nie powinno się dawać w prezencie czegoś takiego jak na przykład maskotki ty. Dzięki nim dziecko może sie też nauczyć opiekuńczości co również jest przydatne. Nie koniecznie zawsze muszą to być zabawki edukacyjne

Nie wybrano
 Post Napisane: 8 mar 2018, o 10:35 
-#
-#

Mój syn jest wielkim fanem klocków konstrukcyjnych i od małego bardzo lubi składać różne pojazdy. Za każdym razem staram się mu kupować bardziej wymagające i trudniejsze pojazdy, dzięki którym rozwija się poprzez zabawę. Jeśli ktoś szuka takich zabawek, to zdecydowanie polecam sklep internetowy Toysbox https://toysbox.pl/klocki/klocki-cobi/mala-armia/lav-iii-apc---kanadyjski-bojowy-woz-piechoty,art,12374.html.

Kobieta
 Post Napisane: 20 mar 2018, o 09:26 
-#
-#

Myślę, że dzieciaczki najbardziej kochają pluszaki;-) Te słodkie kotki ze sklepu https://www.urwis.pl/pluszaki/pluszaki- ... zowe-kotki na pewno zachwycą zarówno małych chłopców jak i dziewczynki.

Kobieta
 Post Napisane: 20 mar 2018, o 14:41 
-#
-#

Nie wiem czy plastelina, lub modelina to dobra zabawka dla dzieci.Tyle jest prawdziwych zabawek,że jest w czym wybierać,wystarczy tylko pomyśleć,co byłoby dla naszego malucha najlepsze i mało szkodliwe.Moje dzieci miały wiele zabawek:klocki,lalki,pluszaki,potem doszło zainteresowanie blokiem rysunkowym i kredkami,nieco później zaiteresowanie było bajkami,książkami dla młodzieży itd.

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 mar 2018, o 13:43 
-#
-#

Witam,
chciałam kupić dla synka zabawki drewniane, takie jakimi sama się bawiłam jak byłam dzieckiem. Chodzi mi o popularne klocki drewniane np. z cyferkami czy rysunkami. Trochę poszperałam i trafiłam na zabawki Monstessori. Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, czy ktoś z was zakupił swojemu dziecku takie zabawki? Bardzo mi spodobały zestawy zabawek stąd https://mamyfun.pl/ Co o nich myślicie? Czy wasze dzieci bawią się tego typu zabawkami?:)
dziękuje za odpowiedzi!!

Kobieta
 Post Napisane: 21 mar 2018, o 20:43 
-#
-#

Moje dzieci miały takie klocki,tylko oczywiście w tamtych latach były nieco inne,ale też ładne,drewniane z obrazkami,coś jak puzzle.Z tym, że na długo nie wystarczą,dziecko szybko się znudzi. :)

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park