Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 18 mar 2018, o 12:05 
-#
-#

Dziewczyna jak widać ma pomysły na siebie mimo, że młoda,ale nie bierze jednego pod uwagę,za każde miejsce,zajmowane na na stoisko targowe trzeba płacić.Najpierw uważam, że należy troszkę sobie zarobić,aby mieć za co opłacić miejsce na to stoisko.A tak swoją drogą ciekawe co postanowiła,bo jakby nie było trochę czasu upłynęło od napisania postu.

Nie wybrano
 Post Napisane: 28 mar 2018, o 11:27 
-#
-#

Myślę, że to może być całkiem fajna opcja jeśli naprawdę znasz się na jakiejś konkretnej branży. Do prowadzenia firmy na pewno przyda Ci się dobry komputer. W tym celu koniecznie zajrzyj na stronę http://www.komputerekspert24.pl/. Znajdziesz tam porady ekspertów, dzięki którym łatwiej będzie podjąć decyzję o wyborze.

Kobieta
 Post Napisane: 28 mar 2018, o 12:28 
-#
-#

Nie sztuka założyć własną firmę, sztuką jest mieć na nią odpowiedni pomysł,taki,aby prosperowała,bo w dzisiejszych czasach pełno jest takich prywatnych biznesów,jedne idą wspaniale,inne po paru tygodniach plajtują. Najpierw pomysł,dużo pieniędzy,odpowiedni biznes plan,potem działanie.

Nie wybrano
 Post Napisane: 22 maja 2018, o 12:22 
-#
-#

W przypadku prowadzenia własnego biznesu warto zadbać o wszelkie udogodnienia, dzięki którym prowadzenie biznesu stanie się mniej czasochłonne oraz dzięki którym przejmiemy kontrolę nad własnym biznesem. Przykładowo ja we własnej sieci restauracji wprowadziłem tak zwany system POS, czyli sprzęt komputerowy i oprogramowanie do obsługi sprzedaży. Dzięki takiemu rozwiązaniu posiadam stałą kontrolę nad przepływami pieniężnymi zachodzącymi w moim biznesie, co pozwala mi zidentyfikować rentowność własnej sieci restauracji. Cennik wdrożenia tego typu systemu można znaleźć na stronie https://joinposter.com/pl/cennik

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park