Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Prezent dla rodziców?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 18 lut 2015, o 11:47 
-#
-#

Hejka:) Robiliście kiedyś kosztowny prezent dla rodziców? Moja siostra wpadła na pomysł, żebyśmy zrobili rodzicom prezent na ich okrągłą rocznicę ślubu i kupili im zestaw sztućcy gerlach celestia, ale ja nie jestem przekonany do tego pomysłu:/ Po pierwsze taki prezent nie jest tani, a po drugie nie wiem czy nie będzie to prezent bardziej dla mamy, choć babcia twierdzi, że z prezentu skorzystają wszyscy przy rodzinnych obiadach, a do prezentu się dorzuci:) Jak myślicie? Czy wasi rodzice mają takie sztućce? Gdzie ich szukać?

Kobieta
 Post Napisane: 19 lut 2015, o 13:15 
-#
-#

najbardziej trafiony preznt jaki udało mi się zrobić to bilety do teatru :)

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 lut 2015, o 12:39 
-#
-#

to wszystko zależy jacy są wasi rodzice, jeśli są bardziej samotnikami i nie lubią urządzać rodzinnych kolacji czy imprez to raczej taki prezent nie będzie dla nich odpowiedni( nie będą mieli co z nim zrobić) :) po za tym jak jest coś drogiego to się raczej tego na co dzień nie używa także może pomyśl czy mają jakieś wspólne zainteresowania i w tym kierunku poszukaj jakiegoś fajnego prezentu :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 lut 2015, o 14:09 
-#
-#

Wspólny wyjazd. Sztućce na pewno mają ;) poszukajcie nawet na grouponie romantycznych weekendów :)

Mężczyzna
 Post Napisane: 21 lut 2015, o 19:22 
-#
-#

Takie sztućce są fajne jeśli się robi wystawne kolacje, obiady czy przyjęcia eleganckie. Tak na co dzień to raczej nie ma różnicy czym się je ziemniaki czy kotleta. Lepiej zainwestować w coś bardziej praktycznego czego mogliby używać codziennie, albo coś co zawsze chcieli mieć, ale szkoda im było wydawać pieniądze.

Kobieta
 Post Napisane: 23 lut 2015, o 19:22 
-#
-#

Jak już to raczej bym polecał jakiś mniejszy zestaw tych sztućców, tak dla nich dwojga, żeby mieli do wspólnych obiadów czy kolacji we dwoje i na pamiątkę. A poza tym dokupił coś bardziej praktycznego. Nawet zestaw lepszej jedwabnej pościeli, którą jakby nie było będą używać codziennie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 25 lut 2015, o 18:25 
-#
-#

kacper17 napisał(a):
Wspólny wyjazd. Sztućce na pewno mają ;) poszukajcie nawet na grouponie romantycznych weekendów :)

Zgadam się w zupełności! Szukajcie prezentu typowo dla rodziców, a nie "dla rodziny". Rodzice sztućce kiedyś kupią, jeśli nie macie i są potrzebne lub mama potrzebuje, ale jakoś niezbyt widzę, żeby moi rodzice cieszyli się ze sztućców na rocznicę ślubu... Na prezent ślubny - OK! Ale nie na rocznicę... Tak btw, nie tylko wycieczka jest dobra. Może jakiś wieczór w SPA dla dwojga z zabiegami i może noclegiem w hotelu nawet nie poza miastem?

Nie wybrano
 Post Napisane: 19 mar 2015, o 19:09 
-#
-#

Zgadzam się. Sądzę jednak, że wyjazd poza miasto to miły prezent np. agroturystyka. Rodzice w ten sposób odpoczną od szumu, zgiełku.

Mężczyzna
 Post Napisane: 15 kwi 2015, o 07:20 
-#
-#

Ja uważam, że najlepszym prezentem będzie jeśli rodzice będąmogli spędzić razem czas. Ja moim zafundowałem moim weekend sam na sam, agroturystyka lubelskie do tego nadaje się znakomicie.

Kobieta
 Post Napisane: 3 wrz 2015, o 19:07 
-#
-#

Moi rodzice na rocznice ślubu dostaną od nas kino domowe :) Obydwoje są miłośnikami filmów więc to będzie prezent idealny. Tym bardziej że znalazłam świetny sklep electro.pl w którym takie rzeczy w naprawdę dobrych cenach mozna kupic :)

Kobieta
 Post Napisane: 10 wrz 2015, o 09:17 
-#
-#

My kupujmy Rodzicom na imieniny (mają w odstępie 5 dni) 2 fototapety: jedną ze zrobionym przez nich zdjęciem w naszych ulubionych górach - Izerach, drugą ze zdjęciem zrobionym przeze mnie. Uwielbiają piękne widoki. Do tego zamontujemy je na ścianie, tak, że będą mieli niespodziankę :)

Kobieta
 Post Napisane: 16 wrz 2015, o 15:07 
-#
-#

Mój to sobie takie rzeczy woli sam kupować :)

Kobieta
 Post Napisane: 30 wrz 2015, o 23:03 
-#
-#

Ja rodzicom najczęściej kupuje to co w danej chwili "potrzebują" np jakieś fajne markowe perfumy , ciuchy bywa że po prostu daje im troszkę $

Nie wybrano
 Post Napisane: 2 paź 2015, o 12:16 
-#
-#

takie perfumy się super jako prezent sprawdzają:)

Mężczyzna
 Post Napisane: 13 paź 2015, o 12:40 
-#
-#

zależy kogo na co stać, my się zawsze dogadamy z rodzeństwem i kupujemy zawsze jeden, większy prezent np mikrofale czy kino domowe, ale są też takie mniejsze prezenty. Kiedys np. pamiętam jak kupiłem rodzicom obraz drukowany chyba z tego sklepu http://picturesell.eu/prezent_urodzinowy_dla_mamy.html i tez było spoko, najbardziej mnie cieszy to że ten obraz nadal wisi :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park