Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Wieczór kawalerski/panieński

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 23 kwi 2012, o 18:11 
-#
-#

Co sądzicie o tradycji wieczorów kawalerskich/panieńskich?
W jakiej formie i w jakich granicach jest to dla Was w porządku?

Ja osobiście nie lubię odbierania tychże wieczorów jako żegnania się z wolnością na najmożliwsze sposoby m.in. zdrada itp. Małżeństwo poprzedza najczęściej poważny związek, więc to jedynie przejście w kolejny etap. Nie muszę żegnać się z panieńskim stanem w stylu amerykańskim. Mi wystarczyłaby fajna imprezka w gronie dobrych znajomych, nie dzieląc tego na wieczór kawalerski i panieński jako oddzielnych imprez.

"Miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"

Nie wybrano
 Post Napisane: 27 kwi 2012, o 12:20 
-#
-#

Wymarzony wieczór kawalerski to ten z filmu hangover:) a tak na poważnie: osoby, które zdradzają na wieczorach kawalerskich/panieńskich, nie powinny brać ślubu, bo tak jak piszesz - przecież ich związek już trwa. Zdrada jest niepoważna i jest olbrzymią krzywdą wyrządzoną drugiej osobie. Porzegnanie z wolnością czy coś takiego nie jest żadnym wytłumaczeniem. Osobiście chciałbym, żeby na mój wieczór kawalerski kumple zabrali mnie do wesołego miasteczka - kupa śmiechu w niestandardowym stylu:) stare chłopy na karuzeli:) a ukochana - niech spędzi, jak chce, oczywiście, tak jak ja, w granicach przyzwoitości:)

Kobieta
 Post Napisane: 27 kwi 2012, o 12:46 
-#
-#

Na wszelkich wieczorach panieńskich jakich byłam, kończyło się tak, że łączyliśmy się w ostateczności z chłopakami z wieczoru kawalerskiego ;) Ja odbieram wieczór kawalerski/panieński jako imprezę w dobrym towarzystwie, gdzie przelewa się pełno alkoholu i jest dobra zabawa, ale na pewno nie można pozwolić sobie na zdradę, czy coś w tym stylu.

"A postrzegam ją [kobietę] jako lepszą część ludzkości, której mimo wszystko wiedzie się na świecie gorzej(...). Cokolwiek robią kobiety, muszą robić to dwa razy lepiej niż mężczyźni, by zostało to ocenione choć w połowie tak samo dobrze"

Kobieta
 Post Napisane: 27 kwi 2012, o 15:53 
-#
-#

Wieczór panieński/ kawalerski to fajna impreza z prezentami i mnóstwem alkoholu w domku na działce lub w klubie. Na pewno nie ze striptizem i zdradą.

Mam dalszą kuzynkę, której ślub rozleciał się na tydzień przed weselem z takiego właśnie powodu. Choć tak naprawdę do dziś się nie wyjaśniło kto kogo wtedy zdradził.
Ale to naprawdę nie miłe, zostać zdradzonym, odwołać gości i jeszcze mieć wszystkie koszty w plecy.

Nie wybrano
 Post Napisane: 3 maja 2012, o 23:24 
-#
-#

Fajna impreza ze znajomymi - taka "epicka". Zawsze jest wiele atrakcji, zaaranżowane fajne wyjście, a nie tylko wypad do klubu, więc mi się to podoba. Bardzo pozytywnie wspominam.

Mężczyzna
 Post Napisane: 4 maja 2012, o 18:53 
-#
-#

Byłem na jednym u sporo starczego kumpla, nawet nie wiem do dziś jak się tam znalazłem najmłodszy ledwo po 18'tce. ;] Była ładna pani w skąpym ubranku i dawała pokaz przymilając się do przyszłego pana młodego, a tak to masa alkoholu i zabawa do rana gdzie z domu zostało niewiele.

Do mojego wieczoru o ile jakiś kiedyś będzie jeszcze daleko, ale zdrady w nim nie widzę, a całowanie się z kimś za taką uważam więc jestem dość sztywny w tym temacie, fajnie by było być zabranym gdzieś do lokalu wręcz z ulicy, taka niespodzianka gdzie czekała by masa znajomych i kilka ładnych dziewczyn by było na co popatrzeć i z kim potańczyć, od tyle mój wieczór.

Niestety z tego co się słyszy zdrady na wieczorach nie są czymś rzadkim, przykro mi że ludzie się nie szanują, każdy zasługuje na szacunek..

Spawanie Lublin

Mężczyzna
 Post Napisane: 16 lut 2016, o 08:44 
-#
-#

Ja muszę coś dla kumpla zorganizować w Łodzi... Macie jakieś pomysły?

Nie wybrano
 Post Napisane: 16 lut 2016, o 11:23 
-#
-#

Ale to ma być wyjazdowy kawalerski czy na miejscu Bo jak na miejscu to może zdecydujcie się na laserowy paintball? Jakiś czas temu organizowałam z chłopakiem kawalerski oraz panieński dla bliskich znajomych. My z dziewczynami wybrałyśmy się do spa a chłopaki właśnie na paintball. Każdy dobrze się bawił. W łodzi można wynająć sobie cała salę na wyłączność. Zobacz sobie tutaj:
http://alfalaser.pl/wieczory-kawalerskie-panienskie/

Jest to całkiem ciekawa opcja.

Kobieta
 Post Napisane: 31 mar 2016, o 19:43 
-#
-#

Mnie się to podoba, jeżeli te wieczory są chociaż trochę kreatywne. Koleżanka wynajęła apartamenty Wrocław i zorganizowała zabawę w laser tag. To był wyjątkowy panieński i takie lubię!

Kobieta
 Post Napisane: 10 cze 2016, o 19:13 
-#
-#

Mnie też się podobają takie wieczory. Mój mąż zaczynał wieczór na torze wyścigowym o tutaj http://motoprezent.pl/, potem jazdy po barach ale już taxówką bo nie byli w stanie jeździć sami , fajna rzecz i pożegnanie tak naprawdę zycia kawalerskiego.

Nie wybrano
 Post Napisane: 2 lip 2016, o 15:02 
-#
-#

ja uważam, że faceci powinni się porządnie wybawić i wyjść sobie ostatni raz na męską imprezę do klubu z występami. Co im szkodzi, mają swój rozum niech szaleją :D

Nie wybrano
 Post Napisane: 2 lip 2016, o 18:55 
-#
-#

3tyg temu organizowałem kawalerski, wszystko było w granicach przyzwoitości. Nie chciałbym bym zdradzanym, dlatego też tego nie załatawiłem kumplowi. Najpierw Paintball, później chacjenda i ogarnięcie się, i balety. Potańczyli my, pobawili się my, i wrócili do domu ;)

Według mnie zabawa była przednia, i fajnie, że mieliśmy rozdzielone wieczory- razem nie było by tego luzu.

Kobieta
 Post Napisane: 15 lip 2016, o 09:47 
-#
-#

ja musiałam odmówić udziału w wieczorze panieńskim bo zdecydowanie za wysokie koszty

Mężczyzna
 Post Napisane: 26 lip 2016, o 23:49 
-#
-#

Striptis i wódka to podstawa udanego wieczoru kawalerskiego u mężczyzn.

Nie wybrano
 Post Napisane: 29 sie 2017, o 06:31 
-#
-#

W sensie wypad do klubu?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park