Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Urządź pokój swojego dziecka

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 14 cze 2017, o 14:11 
-#
-#

Fajnie, że wśród tapet dla dzieci jest na prawdę bardzo fajny wybór ładnych tapet ściennych.
Co powiecie na przykład o takiej tapetce:
Obrazek

Nie wybrano
 Post Napisane: 29 sty 2018, o 20:06 
-#
-#

Wygląda bardzo ciekawie, ale jeśli to zwykła tapeta to na Twoim miejscu spróbowałabym poszukać czegoś podobnego z tym, że lepiej jakby były to Fototapety. Moim zdaniem wyglądają na ścianie o wiele ładniej i tworzą ciekawsza przestrzeń. Dodatkowo niektóre rodzaje mogą nawet powiększyć wizualnie przestrzeń pomieszczenia. To zdecydowanie lepszy wybór!

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 mar 2018, o 22:28 
-#
-#

Fototapety w pokojach dzieci to popularne rozwiązanie, w szybki sposób nadasz mu charakteru, w firmie http://fototapety-oldruk.pl/ wydrukujesz tapety jakie tylko zechcesz, możesz śmiało wybierać z pośród kilku milionów zdjęć z fotolii, pamiętaj tylko, aby wybrać zdjęcie dobre jakościowo, żeby nie było pikselozy

Kobieta
 Post Napisane: 18 mar 2018, o 11:11 
-#
-#

A ja uważam inaczej,najlepiej jest pomalować ściany w żywych kolorach takich aby dziecko było zadowolone - jeśli oczywiście już na tyle rozumie,że widzi różnicę w kolorach.Jeśli dziecko małe wystarczy,aby ściany były czyste,a w pokoju panował ład i porządek. Kiedyś malowało się na wapno ten sposób malowania był najzdrowszy,dzisiaj mamy tak duży wybór i firm i farb,że jest w czym wybierać.Moja znajoma np pomalowała dziecinny pokąj farbami zmywalnymi - to przy dziecku zdaje egzamin.

Kobieta
 Post Napisane: 24 mar 2018, o 19:35 
-#
-#

Do pokoju dziecięcego najlepsza będzie fototapeta z postaciami z bajek ;)
zerknij na http://lemonroom.pl/

Kobieta
 Post Napisane: 26 mar 2018, o 14:02 
-#
-#

Ostatnio popularna jest biel, ale oczywiście czymś "przełamana", mi bardzo podobają się połączenia bieli z elementem z deseniem drewnianym jak w tej szafie Maja https://artbo.pl/dodatki/szafa-maja.html sama biel była by nudna a z tymi drewnianymi szufladami wygląda zupełnie inaczej.

Kobieta
 Post Napisane: 26 mar 2018, o 17:31 
-#
-#

Najzdrowszym kolorem są wszystkie odcienie zieleni,a ponieważ pokój ma cztery ściany,każą można pomalować w innym odcieniu.Jakieś odpowiednie oświetlenie,,jeden lub dwa obrazki z krajobrazami,lub zwierzątkami,szafa,komoda fotelik ,żaluzje w oknie, barwne zasłony i to wszystko.Dziecko ma mieć dużo przestrzeni.

Nie wybrano
 Post Napisane: 2 kwi 2018, o 08:20 
-#
-#

Macie na prawdę wiele ciekawych pomysłów na to jak urządzić ciekawą przestrzeń dla dziecka, jednak u mnie świetnie sprawdziły się Fototapety. Taka ściana z ulubionym motywem waszej pociechy potrafi na prawdę sprawić, że pokój dziecka będzie o wiele ciekawszym miejscem zarówno do zabawy jak i nauki!

Nie wybrano
 Post Napisane: 21 maja 2018, o 08:11 
-#
-#

Ja też myślałam, że fajnie byłoby ozdobić ściany, jakimiś naklejkami etc. Znalazłam ciekawe w internecie https://sklep.foteks.pl/naklejki.html , takie inspiracje tworzą moją aranżacje mieszkania. Nie raz gdy sama coś wymyśliłam, to musiałam to zmieniać, z internetem jest znacznie łatwiej.

Nie wybrano
 Post Napisane: 28 maja 2018, o 15:57 
-#
-#

Przede wszystkim przy urządzaniu pokoju dziecka trzeba pomyśleć o dobrej osłonie okna. Ja miałem w planach tylko zasłony ale nie sprawdziły się najlepiej jeśli chodzi o ochron przed słońce. Syn ma pokój od wschodu więc rano było bardzo jasno a latem strasznie szybko się nagrzewało. W końcu zamówiłem do jego pokoju rolety zaciemniające i problem z nadmiernym nasłonecznieniem minął. Poza tym te rolety chronią przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Latem bardzo sie to przydaje.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park