Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - wakacje 2018

Autor Wiadomość
Kobieta
 Tytuł: wakacje 2018
 Post Napisane: 4 gru 2017, o 11:56 
-#
-#

Macie już plany na wakacje 2018? Bo z tego to co czytałam to w sumie warto jak najszybciej się decydować, wiadomo, że potem ceny zaczną rosnąć, jak dla mnie póki co Kreta najbardziej wymarzona i z Itaki jest sporo wyjazdów właśnie tam https://www.itaka.pl/nasze-kierunki/grecja/kreta.html tylko nie wiem jeszcze czy lepiej brać all inclusive od razu czy lepiej dwa posiłki tylko a reszta we własnym zakresie

Mężczyzna
 Post Napisane: 8 gru 2017, o 12:05 
-#
-#

A my planujemy wyjazd na mazury :) Całą paczką, 20 osób :) Zastanawiamy się tylko jak tam dojechać z Krakowa aby nie fatygować się samochodami i dodatkowo wspólnie spędzić czas...

Mężczyzna
 Post Napisane: 8 gru 2017, o 12:23 
-#
-#

To może wynajmiecie autokar? Będziecie mieli transport tylko dla siebie. Zerknij na tą ofertę - ceny całkiem przystępne.

Kobieta
 Post Napisane: 20 gru 2017, o 10:49 
-#
-#

My w 2018 roku wybierzemy się raczej za granicę, ponieważ tegoroczne wakacje spędzaliśmy w Polsce. Jedno wiemy na pewno - tym razem nie zabierzemy ze sobą psa, bo niestety zniósł bardzo źle podróż. Już zaczęliśmy rozglądać się za jakimś hotelem dla zwierząt w Polsce i znaleźliśmy całkiem przyjazny Pensjonat dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą. Pieski mają tam zapewnioną fachową opiekę psiej behawiorystki, a cena za taką usługę naprawdę nie jest wysoka ;)

Nie wybrano
 Post Napisane: 17 sty 2018, o 06:37 
-#
-#

Sporo fajnych porad na temat wakacji :). Ja mam do was jednak pytanie, czy jeśli jedziecie do innego kraju, sprawdzacie jaka obowiązuje w nim strefa czasowa na przykład tutaj http://godzina.info/strefy-czasowe/ ? Wydaje mi się, że to mogłoby pomóc w przestawieniu się na tamtejszy czas. Jak myślicie?

Kobieta
 Post Napisane: 30 sty 2018, o 22:25 
-#
-#

Nie mam jeszcze sprecyzowanych dokładnie planów, ale miejscem o którym myślę już od jakiegoś czasu jest Indonezja. Przypadkowo kiedyś natrafiłam na ofertę biura podróży Dua Benua https://duabenua.com/pl/?noredirect=pl_PL i tak mnie zauroczyli zdjęciami i opisem wycieczki, że stawiam to jako numer jeden, gdy tylko znajdę odrobinę wolnego czasu. No może nie odrobinę, bo chciałabym tam spędzić go jak najwięcej i dokładnie poznać tamtejszą kulturę, folklor i wszelkie atrakcje. Myślę, że to jedyne tak barwne i charakterystyczne miejsce, więc tym bardziej konieczne do zwiedzenia.

Kobieta
 Post Napisane: 9 lut 2018, o 15:29 
-#
-#

Może w Alpy się wybiorę, ale tak do końca to jeszcze nie wiem.

Nie wybrano
 Post Napisane: 13 lut 2018, o 11:21 
-#
-#

My planujemy w te wakacje pojeździć też trochę po Polsce. Jest przecież tak wiele miejsc, które warto odwiedzić. W kwestii noclegów myślę, że skorzystamy z bardzo ciekawej oferty polskiej sieci hoteli http://www.hotelewam.pl/. Spodobała mi się ich oferta.

Kobieta
 Post Napisane: 16 lut 2018, o 17:37 
-#
-#

Cóż wakacje już za kwartał a ja ciągle nie mam pomysłu na urlop Dzieci chciałyby nad morze ale jak tu przewidzieć pogodę.W zeszłym roku było fatalnie Prawie codziennie padało.Myślę więc o czym w cieplejszych krajach i 100 % pogodzie ale czekam na promocje.

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park