Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Autor Wiadomość
Nie wybrano
 Post Napisane: 25 wrz 2016, o 10:15 
-#
-#

witam , łazienka jest bardzo malutka , płytki będą w żółtawym ciepłym kolorze , jakie oświetlenie zamontować żeby jeszcze rozjaśnić łazienkę ( bez okna)
do tej pory nie zwracałam uwagi na takie detale,ale jest chyba oświetlenie które daje białe zimne światło i żółte ciepłe ?
jeżeli tak to które będzie bardziej rozświetlał? :) chyba namieszałam :)

Przenoszę do Hyde Parku, bo jak na Problemy młodych to trochę za mały kaliber. :) - endriu

Mężczyzna
 Post Napisane: 27 wrz 2016, o 14:00 
-#
-#

Najlepiej lekko żółtawe światło- będzie przytulniej plus do tego np. świece albo porozwieszane małe światełka

Kobieta
 Post Napisane: 28 wrz 2016, o 09:17 
-#
-#

Nie przepadam za zimnym światłem w pokojach. W lazience jednak sprawdza sie ono dobrze,ponieważ daje mocne światło. Które jest wskazane, a przyklad przy robieniu porannego makijażu.
Sugerowałabym zamontować po obu stronach lustra dwa eleganckie kinkiety. Zerknij sobie do Black Red White
http://www.brw.com.pl/oswietlenie/lampy ... -sufitowe/ - w sklepie jest spory wybór takich lampek.

Kobieta
 Post Napisane: 22 gru 2016, o 17:39 
-#
-#

Mi bardzo podobają się takie klasyczne okrągłe lampy łazienkowe. Popatrzcie sobie na takie w sklepie LumenPro. Jest tam specjalna zakładka "oświetlenie łazienkowe".

Kobieta
 Post Napisane: 25 gru 2016, o 20:39 
-#
-#

Żeby optycznie trochę dodać przestrzeni w łazience przede wszystkim ważne są właśnie jasne ściany i duże lustro jak tutaj: http://homlando.com/meble-domowe/lazienka/lustra.html Takie lustro można zamówić przez internet i dobrać kształt i rozmiar do łazienki. Ceny są dość niskie, szczególnie w przypadku gdy dostawa jest darmowa. Dodatkowo tak jak jest w poprzedniej wypowiedzi doradzam obok tego lustra powiesić kinkiety, gdzie można zamontować jaśniejsze żarówki niż w oświetleniu głównym, co nam posłuży do bardziej precyzyjnych czynności jak makijaż. Nie polecam natomiast montować tylko i wyłącznie mocnego oświetlenia. Lepiej mieć trochę pola manewru i regulować oświetlenie w stosunku do potrzeb.

Kobieta
 Post Napisane: 3 sty 2017, o 04:08 
-#
-#

Sama zastanawiam się jakie oświetlenie łazienkowe byłoby najlepsze. Najgorsze jest to, że Castorama ma tak duży wybór https://www.castorama.pl/produkty/urzad ... nkowe.html :D Gdyby mieli mniej tych lamp, to nie byłoby tak trudno wybrać :P

Kobieta
 Post Napisane: 3 sty 2017, o 15:27 
-#
-#

U mnie sprawdza sie plafon, a mam bardzo małą łazienkę.

Kobieta
 Post Napisane: 28 sty 2017, o 18:54 
-#
-#

Zobacz sobie takie lampy Philips plafon z serii BEACH , np. w sklepie LumenPro. Miejsca nie zajmują te lampy, bo są płaskie, wizualnie fajne , więc do łazienki w sam raz. Ja takie mam i moim zdaniem dobrze wyglądają.

Kobieta
 Post Napisane: 25 lut 2017, o 12:26 
-#
-#

Zdecydowałabym się na lampę ledową, najlepiej w takiej oprawie http://www.ledovo.pl/items/186-regulowane.html, podnoszącej jej wartość estetyczną :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 27 wrz 2017, o 19:12 
-#
-#

W małej łazience dobrze będzie wyglądało lustro z oświetleniem LED.
Jest ich dużo rodzajów, ja osobiście zdecydowałabym się na te z oświetleniem w pasy poziome: http://www.lustrowramie.pl/podswietlane-poziome-pasy/

Kobieta
 Post Napisane: 7 gru 2017, o 12:37 
-#
-#

A może któryś z tych nowoczesnych kinkietów? Myślę, że nada się idealnie m.in do podświetlenia lustra.

Mężczyzna
 Post Napisane: 7 gru 2017, o 13:02 
-#
-#

Ania19 napisał(a):
A może któryś z tych nowoczesnych kinkietów? Myślę, że nada się idealnie m.in do podświetlenia lustra.

Bardzo ładne :) Zastanawiam się tylko czy nie wypadałoby zainstalować mimo wszystko jeszcze jakiejś standardowej lampy sufitowej

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Hyde Park