Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Ostatnio oglądałem

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 153  Następna strona
Autor Wiadomość
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 00:44 

Jest już podobny temat "Ulubiony film" ale mamy tam tylko zwykłą wyliczankę. Staram się zachęcić do dyskusji.

Lets Rock :wink:

Ostatnio widziałem świetny Thriller "Szósty zmysł" ( z Brucem Willisem i Haleyem Joelem Osmentem)
Film opowiada o chłopcu,który ma niezbyt fajny dar,widzenia i rozmawiania ze zmarłymi.Normalnie funkcjonować pomaga mu pewien psycholog,który miał już w przeszłości pewien podobny przypadek...

Ogólnie film trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Świetna rola młodego Osmenta i niezła muzyka tworzą całkiem niezły klimat.
Polecam :razz:

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 07:35 
-#
-#

Hm... może " Półkownik Kwiatkowski " ? :)

Jest to film opowiadający o lekarzu pracującym w wojskowym szpitalu ( zaraz po wojnie ) który dzięki swojemu sprytowi i zdolności oszukiwania staje się ważnym gościem. Film ten pokazuje sytuacje jaka panowała zaraz po wojnie ( szabrownictwo i ogólny bajzel ) Bardzo fajna Polska komedia. Co do mojego opisu nie wiem czy jest dokładnie jak pisałem, bo ten film widziałem tylko 2 razy. Pozdrawiam.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 14:22 
-#
-#

Szósty zmysł widziałam. Naprawdę dobry film.

A ja polecam Pulp Fiction, kilka osobnych histori ( czarna teczka, przegrana walka i inne), które łączą się poźniej. naprawdę dobry film, w końcu Quentin Tarantino;)

Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 15:02 

Ostatnio oglądałam "Wyznanie gejszy". Nie porównuje do książki, bo jeszcze (niestety;() nie miałam okazji przeczytać jej w całości.
Wg mnie film jest dobry, odpowiednia muzyka wprowadzająca nastrój, sceneria. Z pewnoscią przed widzem odsłonięte zostają niektóre tajemnice Japonii. Generalnie film z przesłaniem, ale czuję, że książka jest jeszcze lepsza:P (może dlatego, że w filmie wiele ciekawych scen pominieto, a czytajac wyobraźnia działa... :twisted: )

Mężczyzna
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 15:06 
-#
-#

Może nie ostatnio oglądałem, ale polecam ( nazwy nie pamiętam) film o tym co działo sie na froncie w okopach I wojny światowej w wigilie. 23 grudnia jest opisane jak ktoś wpada w zasieki i krzyczy całą noc aż wreszczie w nocy dobijają go jego własni koledzy. W wigile zaś Niemcy i Brytyjczycy zaprzestają walk i zaczynają razem świętować święta. Pokazuje świetnie że nie można oduczyć ludzi ich naturalnych impulsów i nie da sie ich zmusić do nienawiści.

A tak poza tym to ostatnio chyba oglądałem ... Szklaną Pułapkę :lol:

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 15:07 
-#
-#

Oj ostatnio ogladałam na DVD "Od Zmiechrzu Do Świtu"
Nawet fajny.Jakoś nie mam czasu na TV:(

Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 15:51 

Ja ostatnio oglądałem [koleżanka mnie przymusiła...] A Cinderella Story - taki kopciuszek w wersji nowoczesnej... dobry poprawiacz nastroju :P.

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 16:17 
-#
-#

ostatnio oglądałem świętych z Bostonu, The Exils i The Jacket

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 16:40 
-#
-#

No ''Szósty zmysł'' super film! ;] A jeżeli już o takich starszych mowa, to równie dobry jest ''Kolekcjoner kości'' - ten też trzyma w napięciu do ostatniej chwili! ;]

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 17:41 
-#
-#

A ja ostatnio byłam na "Czerwonym Kapturku" fajny filmik polewka :lol:

Nie wybrano
 Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 17:54 
-#
-#

Piraci z Karaibów to może już trochę stary tytuł ale jakoś nie miałem okazji go wcześniej obejrzeć. A obejrzalem teraz to dziewczyna mówiła że fajny ;)

A polecam wszystkim Ostatniego Samuraja. Do prawdy genialny i wzruszający film...

Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 18:08 

Według mnie dobre filmy to: "Meet Joe Black" i "Siedem" Niezła obsada i spoko filmy, tylko że ten pierwszy to dramat, a ten drugi to thriller, ale za to oba z Bradem Pittem :cool: :lol:

Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 18:42 

Ja ostatnio oglądałam JAN PAWEŁ II. Bardzo mi się podobał. Było wiele momentów do plakania i do śmiania. Bardzo polecam. Bardzo ladny film.

Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 19:57 

Meet Joe Black był tak słabiastyczny, iż nie mieści się w hierarchi słabości. Nawet Resident Evil było lepsze

Bradzio zwany PITem nie jest aktorem

Siedem genialny

Piraci z Karaibów
to stosunkowo nowy film, chyba że ktoś nie oglądał nigdy niczego prócz hollywódzkich produkcji od 2000 roku

Ostatni samuraj dobry, sceny batalistyczne moim skromnym bardziej przemawiające niż w innych tego typu filmach. no ale wielki - głowny kolejny pseudo aktor Tom Krus

The Jacket
- spodziewałam sie czegoś lepszego

Od Zmiechrzu Do Świtu wymiata. nie próbujcie oglądać tylko 2 częśći

Wyznanie gejszy, chyba wyznania. czytałam książke - sceny erotyczne w mojej głowie nie dorównują tym w filmie :) ale dźwięk + kostiumy na 6 z +

Pulp Fiction nie trzeba przedstawiać, soundtrack jeden z naj, a scena z Royaaal with Cheeese jest great :] jakieś hipotezy nt tego co było w walizce?

bo 6 zmysł to klasyka... ale jeśli chodzi o zakończenie to wolę Innych

z ostatnio oglądanych:
Wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie a baliście się zapytać
Tie me up tie me down (młody Banderas, dobry Banderas)
Klub 54
i takie tam... jak cos sobie przypomne napisze

Tytuł:
 Post Napisane: 13 mar 2006, o 21:57 

Dobra, zwierzę się z ostatniego wekeendu :wink: Mały maraton filmowy sobie zrobiłem , można tak powidzieć...

Zejście - Film o kilku babkach,które lubią tkz. "ekstremalne ryzyko" ,chodzą po skałach itd. W czasie filmu trafiły do jaskini w których grasowały eee orki? (Coś podobnego do Golluma) Trzeba przyznać,że walki mnie rozwaliły. Pod koniec już im nawet kibicowałem jak zabijały kolejne "ryzykantki" Było kilka fajnych momentów , ale ogólnie to film góra na 5/10 i nie polecam :wink:

Złodziej Życia - z Angeliną Jolie w roli głównej.Trzeba przyznać,że sam pomysł na ten flm nie był zły.Mamy tu gościa , który zabija ludzi by później przywłaszczyć sobie ich tożsamość. Aktorstwo stoi na dość niezłym poziomie i gdyby nie to,że "gdzieś to już wszystko widziałem" byłoby świetnie.Wytypowanie "kto ma takie dziwne hobby" nie zajmuje duzo czasu - szkoda.No i muszę zganić autorów,za paskudną scene wbijania nozyczek w brzuch ciężarnej Angeliny.Mimo,iż było to oszustwo i żadnego dziecka nie było ,to ra scena wywarła jak najbardziej niepozytywne wrażenie.Ale ogólnie daję 6+/10

Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady - Akcja filmu rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych blisko granicy z Meksykiem. Pewnego razu w dość nieszczęśliwych okolicznościach, ginie jeden Meksykanin.Jego przyjaciel (w tej roli Tommy Lee Jones) próbuje odnaleźć sprawcę.Gdy okazuje się,że okoliczny komendant mimo,że dobrze wie kto zabił, nie ma zamiaru aresztować zabójcy, nasz bohater,sam postanawa wymierzyć sprawiedliwość...
Mimo,że odrobinę przynudzał gdzieś w środku to trzeba przyznac,że jest to kino na wysokim poziomie. Widzimy,że głowny bohater jest człowiekiem poczciwym , który nie ma zamiaru zabić winnego, a uświadomić mu co zrobił i sprawić by szczezrez tego żałował.
Film na pewno nie dla wszyskich, ale zobaczyć warto
7/10

Między Słowami - Aż mnie skręca,że dopiero teraz obejrzałem ten film.
Spodziewałem się czegoś wielkiego, i już teraz mówię,że się nie zawiodłem. Podstarzały aktor (w tej roli kapitalny Bill Muray) przyjeżdźa do Japoni by nagrać reklamówkę za marne kilka milionów dolarów.Między czasie wraz z mężem w tym samym hotelu przebywa pewna młoda kobieta...

Bardzo ciepły,znakomicie poprowadzony obraz pokazujący ,przyprawiony dobrym poczuciem humoru i świetnymi dialogami.Naprawdę wzrusza..
9/10 + znak jakości :wink:

Widziałem jszcze Mumie, ale nie chcę się pastwić. Krótko mówiąc to jak miałem 10 lat to lubiłem take filmy, teraz już niezbyt :razz:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2291 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 153  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Kultura i rozrywka