Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Westerny

Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Tytuł: Westerny
 Post Napisane: 1 wrz 2016, o 11:48 
-#
-#

Oglądacie, lubicie? Kiedyś westernów w tv było zatrzęsienie, potem jakoś przez jakiś czas nikt nie kręcił, od Tarantino mam wrażenie, że nastąpił powrót, co bardzo mnie cieszy. Macie swoje ulubione?

Nie wybrano
 Post Napisane: 9 wrz 2016, o 12:24 
-#
-#

Ja nie lubię, ale mój ojciec lubi i czasem z nim oglądam jak się uprze.

Nie wybrano
 Post Napisane: 12 wrz 2016, o 13:42 
-#
-#

Ja oglądałam jako dziecko Lucky Luka namiętnie, teraz to tak mło westernów powstaje, ze chyb a cięzko być fanem :P Była nienawistna ósemka Tarantino, coś tam z Deepem pare lat temu i Django jeszcze i nic wiecej nie potrafie wymienić z ostatnich 10 lat :P

Mężczyzna
 Post Napisane: 13 wrz 2016, o 09:49 
-#
-#

Ej no nie jest chyba tak źle :) Coenowie nakręcili też przecież "Prawdziwe męstwo", "Zjawa" też właściwie była takim westernem. No a teraz zaraz do kin wchodzi "Siedmiu wspaniałych", na których zresztą bardzo się nastawiam:)

Kobieta
 Post Napisane: 14 wrz 2016, o 21:20 
-#
-#

kawalekKota napisał(a):
No a teraz zaraz do kin wchodzi "Siedmiu wspaniałych", na których zresztą bardzo się nastawiam:)

Ostatnio przed innym seansem widziałam własnie trailer tego filmu. I o dziwo, mam ochotę go zobaczyć, mimo że jakoś westerny nie są moimi ulubionymi :) Ten jednak wydał mi się być wartym zobaczenia :)

Kobieta
 Post Napisane: 16 wrz 2016, o 10:11 
-#
-#

Jakąś wielką fanką nie jestem, ale na "Siedmiu" się wybieram. Oglądałam tę wersję z lat '60 i (co mnie zaskoczyło) bardzo mi się podobała, więc nowego pomysłu na tę historię nie zamierzam odpuścić :)
Odnosząc się do rozmowy na temat kondycji westernów - bardzo się cieszę, że po latach ciszy w świecie westernów, gatunek ten powoli wraca do łask. Moim zdaniem duża w tym zasługa "Django", który był świetnym filmem - producenci uwierzyli, że te filmy są w stanie zgromadzić wystarczającą liczbę widzów, by na siebie zarobić, więc pozostaje mieć nadzieję, że nowe produkcje nie zawiodą i będziemy częściej oglądać Dziki Zachód na wielkim ekranie :)

Kobieta
 Post Napisane: 19 wrz 2016, o 20:54 
-#
-#

anika765 napisał(a):
Jakąś wielką fanką nie jestem, ale na "Siedmiu" się wybieram. Oglądałam tę wersję z lat '60 i (co mnie zaskoczyło) bardzo mi się podobała, więc nowego pomysłu na tę historię nie zamierzam odpuścić :)
Odnosząc się do rozmowy na temat kondycji westernów - bardzo się cieszę, że po latach ciszy w świecie westernów, gatunek ten powoli wraca do łask. Moim zdaniem duża w tym zasługa "Django", który był świetnym filmem - producenci uwierzyli, że te filmy są w stanie zgromadzić wystarczającą liczbę widzów, by na siebie zarobić, więc pozostaje mieć nadzieję, że nowe produkcje nie zawiodą i będziemy częściej oglądać Dziki Zachód na wielkim ekranie :)

Kiedyś to były czasy, kręciło się prawie same westerny! Dzisiaj w dobie komputerowych efektów specjalnych raczej się od nich odchodzi, a szkoda. Mam nadzieję, że film Fuqua przekona większość, że warto czasem pójść na film, gdzie zamiast supermocy mamy człowieka i rewolwer. Na szczęście, premiera już w piątek, już wiem, co będę robić w weekend.

Kobieta
 Tytuł: Re: Westerny
 Post Napisane: 4 lis 2016, o 12:06 
-#
-#

Z nowszych westernów naprawdę bardzo podobał mi się "Jeździec znikąd". No wiecie, ta największa finansowa klapa w historii kina.

Kobieta
 Post Napisane: 22 gru 2016, o 09:14 
-#
-#

ta największa finansowa klapa w historii kina.

Usuwam link. //Schwarz

Kobieta
 Post Napisane: 6 cze 2017, o 13:59 
-#
-#

A starsze, no to moje ulubione "Rio Bravo", "Złoto MacKenny", "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie", "Jak zdobywano Dziki Zachód".

Nie wybrano
 Post Napisane: 18 cze 2017, o 14:24 
-#
-#

Niezły jest film "Prawdziwe męstwo" zarówno w wersji starszej jak i sequel.

Kobieta
 Post Napisane: 10 lip 2017, o 13:36 
-#
-#

Oryginalny jest też "Lone Ranger" - zrobił dużą klapę, ale przy odpowiednim podejściu to kawał niezłej rozrywki.

Kobieta
 Post Napisane: 6 maja 2018, o 10:18 
-#
-#

To się zawsze będzie opłacało. Ja np. kupiłam na firmę ładnego Golfa. https://6krokow.pl/kupno-samochodu-firm ... -na-firme/

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Kultura i rozrywka