Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Hobby

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
Kobieta
 Tytuł: Re: Hobby
 Post Napisane: 8 kwi 2016, o 09:28 
-#
-#

Ja lubię gry, aczkolwiek na swoje mam ostatnio mało czasu :P Częściej przez młodsze dzieciaki, które do nas wpadają grywam w bezpieczne gry dla dzieci na Bobibobi.pl

Kobieta
 Tytuł: Hobby
 Post Napisane: 8 kwi 2016, o 11:10 
-#
-#

Taniec to świetne zajęcie. Można się zapisać na kurs tańca i wybierać spośród wielu możliwości, w zależności od tego, co kto lubi. Oferta naszej szkoły tańca przewiduje właśnie takie możliwości. I to na pewno jest świetna okazja do poznawania ludzi :) nie mówiąc już o pracy nad swoim ciałem i wyglądem.

Kobieta
 Post Napisane: 13 kwi 2016, o 23:46 
-#
-#

Ja z przyjemnością oddaję się tak trywialnym hobby, jakim jest oglądanie seriali : D Do tego dobra herbatka i jestem w niebie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 24 kwi 2016, o 12:05 
-#
-#

Moje hobby to motoryzacja, muzyka, wędkarstwo i taniec

Kobieta
 Post Napisane: 25 maja 2016, o 09:09 
-#
-#

Trudno jest komuś coś doradzić Samemu trzeba się skoncentrować na czymś co Cię interesuje.

Mężczyzna
 Post Napisane: 25 maja 2016, o 17:54 
-#Moderator
-#Moderator

Ja mam taką propozycję: ciekawym hobby jest pytanie o ciekawe hobby. Wchodzisz na forum, rejestrujesz się, zakładasz temat i pytasz nieznanych Ci ludzi, którzy nic o Tobie nie wiedzą, o dobry pomysł na hobby.

A tak na serio, to wodnik ma rację. Każdemu mogą pasować inne rzeczy, jeśli ja Ci napiszę, że świetne hobby to czytanie książek albo rozwiązywanie zadań z teorii dystrybucji, to się na to rzucisz? No chyba nie.

[Dodano]

A jeśli nic Cię nie interesuje, to po prostu próbuj nowych rzeczy, cokolwiek Ci do głowy przyjdzie (tylko nie samobójstwo, bo to nie może być hobby skutecznego człowieka - z bardzo prostego powodu :s).

Mężczyzna
 Post Napisane: 15 cze 2016, o 21:46 
-#
-#

Nie wiem po co te nerwy. W końcu rozmowa o hobby powinna być przynajmniej ciekawa ze względu na kontent i pomysły, ale widzę, że różnie z tym bywa. Osobiście za hobby uważam każdy rodzaj aktywności, która niesie za sobą jakiś bagaż emocji, dających się przypisać każdemu z osobna, a nie tłumowi. Dlatego moje zbieranie fajnych noży, m. in. kilka sztuk z https://www.hobby4men.com/noze-scyzoryki-i-maczety/noze może nie być fascynujące dla wszystkich, ale może ktoś się w tym odnajdzie jak ja ;) polecam.

Mężczyzna
 Post Napisane: 16 cze 2016, o 00:34 
-#Moderator
-#Moderator

Ale jakie znowu nerwy? Nie rozumiem. Nerw wzrokowy, nerw słuchowy?
Nikt się tu nie spina, jeśli o to chodzi, po prostu wątek nie został rozpoczęty w celu ogólnej dyskusji o hobby, tylko po to, by uzyskać radę w sprawie hobby - a coś takiego zwyczajnie nie mieści mi się w głowie (może jest ona ciasna ;)).
Pzdr

Mężczyzna
 Post Napisane: 14 lip 2016, o 11:17 
-#
-#

Dla wszystkich lubiących podróżować po naszym kraju, mogę jeszcze polecić Jezioro Białe w Okunince. Fajna miejscówka. Dodatkowym wabikiem powinny być zbliżające się Dni Krokodyla :)

Kobieta
 Post Napisane: 1 sie 2016, o 08:54 
-#
-#

Ja interesuję się historią i lubię stare ksiazki, pocztowki itp. Kreca mnie te klimaty! Zazwyczaj zaopatruje sie tutaj http://antykwariatwaw.pl/strona/poszukujemy

Nie wybrano
 Post Napisane: 9 wrz 2016, o 12:25 
-#
-#

Moim hobby jest głównie sport i sztuka. Uwielbiam pływanie

Kobieta
 Post Napisane: 18 wrz 2016, o 06:37 
-#
-#

A ja lubię się ruszać. Latem rower a zimą łyżwy figurowe.

Nie wybrano
 Post Napisane: 23 wrz 2016, o 15:41 
-#
-#

u mnie największą pasją jest taniec, od pewnego czasu chodzę na zajęcia do http://www.handtohand.pl/ i jestem niesamowicie naładowana pozytywną energią, mam świetnych instruktorów, mnóstwo przyjaciół, ciągle wyjazdy, turnieje :) ta szkoła wprost spadła mi z nieba bo też nie wiedziałam co zrobić ze sobą, strasznie się nudziłam, a teraz taniec to moje życie :) mam 16 lat więc mam nadzieję, że jeszcze jestem w stanie zdziałać coś fajnego w tym kierunku :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 3 paź 2016, o 16:52 
-#
-#

Według mnie latem piłka można, siatka a zimą snowboard, narty i ewentualnie łyżwy !

Usuwam link - endriu

Nie wybrano
 Post Napisane: 14 paź 2016, o 00:21 
-#
-#

Co zaś się tyczy moich zainteresowań, to lubię po prostu spędzać czas w Internecie. Różnie to bywa, najczęściej w grę wchodzi YouTube, jakiś let's play itd. Równie bardzo lubię grać w gry komputerowe i być może w tym miejscu się zdziwicie, ale jestem fanem tych starych, wydawanych jeszcze w latach 90-tych i na początku XXI wieku. Z rzadka bo z rzadka, ale zagram w jakieś darmowe gry hazardowe albo zobaczę mecz naszej kadry w piłkę kopaną... może to nie są jakieś wybitne hobby, ale chyba w ten sposób spędza czas sporo osób...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Kultura i rozrywka