Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Jakie kabarety lubicie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 13 lut 2015, o 16:40 
-#
-#

Hejka:) Zawsze żyłem w przekonaniu, że kabarety mnie nie śmieszą, kiedyś jak rodzice oglądali jakiś kabaret w telewizji wszelkie skecze wydawały mi się nieśmieszne, ale wszystko zmieniło się latem:) Rodzice zabrali mnie na występ kabaretu Neonówka na żywo i powiem szczerze, że dawno tak się nie uśmiałem i od tej pory pokochałem kabarety:) teraz szukam właśnie jakiegoś portalu, gdzie mógłbym oglądać kabarety online, zwłaszcza skecze Neonówki:) Może coś poradzicie?

Mężczyzna
 Post Napisane: 16 lut 2015, o 00:39 
-#
-#

A na stronie Neonówki nie ma? Albo na jakimś ich kanale na youtubie? tam bym zaczął poszukiwania :) A jeśli się nic nie znajdzie i nie interesują Cię powtórki na tvp :) to możesz poszukaj jakiejś stronki, na której możesz pooglądać online takie kabarety, coś się na pewno znajdzie.

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 lut 2015, o 11:55 
-#
-#

Cześć! :) Też jestem fanką kabaretów, głównie oglądam transmisje na żywo w TVP, a kiedy chcę powrócić do starych skeczów, to odpalam youtube'a. Poza tym na stronie kabaretu znajdziesz filmiki. Nie wiem, czy istnieją jakieś specjalne strony z filmikami z kabaretów, ale wydaje mi się, że na youtubie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Zawsze warto też kupić bilet, żeby zobaczyc skecz na żywo. Niezapomniane wspomnienia :).

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 lut 2015, o 19:29 
-#
-#

Może to co powiem będzie trochę niepopularne, ale ja nie lubię tych wszystkich kabaretów. Moim zdaniem ich skecze są o niczym i często zamiast śmieszne są po prostu żałosne. Jedyny kabaret, który jest czasem w telewizji i potrafię go oglądać bez uczucia zażenowania jest kabaret Hrabi. Ale i tak najlepsza zabawa jest oglądają występ jako publiczność. Telewizja nie oddaje wszystkich emocji.

Kobieta
 Post Napisane: 17 lut 2015, o 22:29 
-#
-#

Dobromila2907 napisał(a):
Cześć! :) Też jestem fanką kabaretów, głównie oglądam transmisje na żywo w TVP, a kiedy chcę powrócić do starych skeczów, to odpalam youtube'a. Poza tym na stronie kabaretu znajdziesz filmiki. Nie wiem, czy istnieją jakieś specjalne strony z filmikami z kabaretów, ale wydaje mi się, że na youtubie znajdziesz to, czego potrzebujesz. Zawsze warto też kupić bilet, żeby zobaczyc skecz na żywo. Niezapomniane wspomnienia :).

Też zazwyczaj oglądam tylko to co dostępne w tv. Czasami się zdarza, że na kilka kanałach jednocześnie lecą festiwale kabaretowe i wtedy jest problem co wybrać :) w takich wypadkach też by mi się przydała stronka, na której bym sobie później mógł obejrzeć to co przegapiłem.

Kobieta
 Post Napisane: 24 kwi 2015, o 17:51 
-#
-#

Paranienormalni rulez :-D Neo Nówka też jest dobra i Kabaret Młodych Panów.

Mężczyzna
 Post Napisane: 24 lip 2015, o 09:10 
-#
-#

ja lubie ten z mariolka

Kobieta
 Post Napisane: 16 sie 2015, o 18:08 
-#
-#

Oglądanie on line to nie to samo co na żywo, ja się o tym już kilka razy przekonałam.Czy kabaret, czy spektakl to jednak staram się zdobyć bilety i poczuć tą atmosferę:) po wakacjach sporo fajnych rzeczy się szykuje, mam info ze strony która mi na bieżąco przysyła newsy o wydarzeniach tego typu.

Kobieta
 Post Napisane: 25 wrz 2015, o 08:49 
-#
-#

ja ajkos nie przepadam wogole

Kobieta
 Post Napisane: 23 paź 2015, o 18:35 
-#
-#

Kabaret Moralnego Niepokoju <3

Mężczyzna
 Post Napisane: 23 paź 2015, o 20:27 
-#Moderator
-#Moderator

Obrady sejmu.

Mężczyzna
 Post Napisane: 5 lis 2015, o 12:22 
-#
-#

Ja uwielbiam Kabaret Skeczów Męczących. To co oni tam wyprawiają to śmiech na całego.

Nie wybrano
 Post Napisane: 8 lis 2015, o 20:15 
-#
-#

Większość polskich kabaretów ssie. Polecam amerykańskie i brytyjskie stand upy.

Mężczyzna
 Post Napisane: 17 gru 2015, o 10:40 
-#
-#

Pasuje do obecnej sytuacji w Europie :D http://hardcorowo.pl/868_Kabaret_LIMO__ ... ornos.html

Kobieta
 Post Napisane: 3 sty 2017, o 10:51 
-#
-#

Schwarzenigger napisał(a):
Obrady sejmu.

W samo sedno. Choć ostatnio to była... szopka noworoczna :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Kultura i rozrywka