Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Premiery,których oczekujemy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
Mężczyzna
 Post Napisane: 7 kwi 2015, o 10:09 
-#
-#

Trufla napisał(a):
Taki film na luzie. Super jest test na stronie http://www.theduff.pl :)

to lepiej nie będę przyznawał się co mi wyszło ;)
A tak serio to zapowiada się chyba całkiem niezła komedia, wiec pewnie się wybierzemy, temat na czasie, mam nadzieje ze faktycznie sie posmiejemy, a po zwiastunie wyglada na to, że tak :)
No i niedługo Gra o tron jeszcze:)

Nie wybrano
 Post Napisane: 7 kwi 2015, o 13:42 
-#
-#

Też czekam na gota. :D

A czy temat na czasie? Pewnie masz racje, ale chyba tak jak w USA zaczeli dyskutować na ten temat tak i u nas pewnie dopiero będzie jak ludzie obejrzą film, albo zajrzą do książki. A ty co myślisz w ogóle na ten temat? Np. byłaś Duffem, albo miałaś duffa w paczce?

Mężczyzna
 Post Napisane: 7 kwi 2015, o 15:10 
-#
-#

Markoś napisał(a):
Też czekam na gota. :D

A czy temat na czasie? Pewnie masz racje, ale chyba tak jak w USA zaczeli dyskutować na ten temat tak i u nas pewnie dopiero będzie jak ludzie obejrzą film, albo zajrzą do książki. A ty co myślisz w ogóle na ten temat? Np. byłaś Duffem, albo miałaś duffa w paczce?

Właściwie chodzi mi o to bardziej może, że temat ponadczasowy, bo wydaję mi się, że w temacie różnych szkolnych etykietek to za wiele się nie zmieniło, może tylko nazewnictwo. A duffa i miałem w paczce i sam byłem i moze nawet wciąż jestem, bo tak po zastanowieniu to chyba każdy może być czyimś duffem, w końcu zawsze znajdzie się ktoś lepszy, mądrzejszy, fajniejszy. Tak mi się wydaje.

Nie wybrano
 Post Napisane: 8 kwi 2015, o 13:46 
-#
-#

kawalekKota - tak jest. :) Jak ktoś ma rodzeństwo, to też wie, co to znaczy porównywanie się i rywalizacja...
Jak mi się film spodoba, to może jeszcze nawet kiedyś przeczytam książkę. :)

Kobieta
 Post Napisane: 19 kwi 2015, o 19:27 
-#
-#

Byliśmy ze znajomymi na The Duff. Pośmialiśmy się:) No a po filmie jak chwile o nim gadaliśmy to stwierdziliśmy, że duffem może być każdy dla każdego i nie tylko w szkole. Naprawdę spoko film.
Gra o tron już jest i widziałem już.

Kobieta
 Post Napisane: 19 kwi 2015, o 20:12 
-#
-#

Też byłam, film jest super, śmieszny ale też humor na poziomie nie jak w jakimś american pye. Ze mnie się znajoma śmiała po seansie, że jestem jej Duffem. A się upierałam, że to ona jest moim.

Mężczyzna
 Post Napisane: 28 kwi 2015, o 11:04 
-#
-#

Tu na pewno znajdę zrozumienie :) Wiecie, że jakoś pod koniec maja wchodzi do kin ten film, który wygrał złotego niedzwiedzia na berlinale (a Szumowska srebrnego), co reżyser nie mógł sie pojawic i odebrac bo ma areszt domowy? "Taxi teheren". Strasznie jestem ciekaw! Gosciu podobno ma zakaz krecenia filmów a i tak jak widac kreci i jeszcze wygrywa festiwale. Nieźle, słyszeliście coś?

Mężczyzna
 Post Napisane: 30 kwi 2015, o 18:20 
-#
-#

O taxi Teheran trochę słyszałem i przyznam, że zarys całej sytuacji z reżyserem dodaje smaczku. Osobiście to najbardziej czekam na System. Film w stalinowskiej Rosji. Musi być dobry klimat!

Nie wybrano
 Post Napisane: 6 maja 2015, o 13:00 
-#
-#

Szazam - myślałem, czy nie iść na ten "system", ale jednak szkoda forsy. Mam już w planach jeden odmóżdzający film w tym miesiącu, więc może dla równowagi obejrzałbym to Taxi? Tego Body/ciało nie oglądałem, ale jak oglądam trailer Taxi, to to nawet jeszcze wygląda lekko, jak na taką tematykę - reżim, opresyjne państwo itd. A może po prostu przejdę się w ciemno, bo dla mnie irańskie kino, to i tak ciemna magia.

Mężczyzna
 Post Napisane: 11 maja 2015, o 12:56 
-#
-#

Ja na system jakoś nie, może później na dvd sobie obejrzę. Wole taxi zobaczyć, bo nieczęsto jest ze festiwalowe filmy można normalnie obejrzeć w kinach, wiec trzeba skorzystać z okazji, a poza po trailerze wydaje mi się, że to po prostu będzie niezły film:)

Kobieta
 Post Napisane: 11 maja 2015, o 16:11 
-#
-#

"System" to przede wszystkim film realizowany głównie przez USA, więc z góry wiadomo jak przedstawiona zostanie Rosja - podejrzewam, że podobnie jak w "Bez litości":P a "taxi" to film o reżimie robiony przez człowieka, który w tym reżimie żyje i to jest dopiero ciekawostka - jak patrzy się na państwo, które jest Twoją ojczyzną a zarazem Cię więzi. to jest dopiero ciekawe.

Mężczyzna
 Post Napisane: 12 maja 2015, o 09:35 
-#
-#

anika765 napisał(a):
"System" to przede wszystkim film realizowany głównie przez USA, więc z góry wiadomo jak przedstawiona zostanie Rosja - podejrzewam, że podobnie jak w "Bez litości":P a "taxi" to film o reżimie robiony przez człowieka, który w tym reżimie żyje i to jest dopiero ciekawostka - jak patrzy się na państwo, które jest Twoją ojczyzną a zarazem Cię więzi. to jest dopiero ciekawe.

Też tak przypuszczam, jeśli chodzi o system;) Taxi chce wlasnie obejrzec tez mi.in. dlatego, ze to film na wskroś wrecz prawdziwy, tak że bardziej sie chyba nie da. A poza tym troche sobie poczytalem o tym całym rezimie w iranie i jestem w szoku, ze sie takie rzeczy sie dzieja na swiecie w XXI w... Po seansie podziele sie wrazeniami.
A z innej beczki, jak wam sie podoba Gra o tron?

Kobieta
 Post Napisane: 29 maja 2015, o 08:59 
-#
-#

Gra o tron jak zwykle wymiata, ja już chyba obiektywnie na nią nie mogę spojrzeć! Ja też widziałam Taxi, na seans trafiłam zupełnie przypadkiem znajomy mnie zabrał. Byłam bardzo zaskoczona, że cenzura jest tam posunięta aż do tego stopnia. W każdym razie film jest ciekawy, sam pomysł na nakręcenie całego filmu w samochodzie bardzo oryginalny.

Kobieta
 Post Napisane: 6 sie 2015, o 13:38 
-#
-#

Ja na pewno idę na film Karbala, gdy tylko wejdzie do kin, widziałam już teaser i jest mocny, robi wrażenie, do tego świetna obsada.

Kobieta
 Post Napisane: 6 sie 2015, o 14:42 
-#
-#

Sammi napisał(a):
Ja na pewno idę na film Karbala, gdy tylko wejdzie do kin, widziałam już teaser i jest mocny, robi wrażenie, do tego świetna obsada.

Sporo słyszałam o tym filmie :) A kto tam gra? i kiedy premiera?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Kultura i rozrywka