Vortal    Czat    Zarejestruj    Zaloguj    Szukajka

Strona główna forum » Zobacz wątek - Tanie noclegi w zakopanem

Autor Wiadomość
Kobieta
 Post Napisane: 22 lis 2015, o 11:16 
-#
-#

Hej wszystkim! :) Mam do was ogromną prośbę. Jeśli macie jakąkolwiek wiedzę na temat tanich, dobrych i sprawdzonych noclegów w Zakopanem lub w okolicach to proszę odpowiadajcie. Planuję w te ferie wybrać się na samotną wycieczkę do Zakopanego. Mieszkam 300km w miejscowości oddalonej od tego miejsca i nie bardzo orientuję się co gdzie i jak. Byłam tam już 2 razy no ale to jednak za mało bym mogła stwierdzić takie rzeczy :) Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które są mi w stanie pomóc. Naprawdę jest to dla mnie bardzo ważne :/ Pozdrawiam!

Kobieta
 Post Napisane: 25 lis 2015, o 15:58 
-#
-#

Hmm, będę musiała sprawdzić, gdzie spałam ostatnim razem, bo już dokładnie nie pamiętam. Dam znać, jak do tego dotrę :)

Kobieta
 Post Napisane: 26 lis 2015, o 17:17 
-#
-#

Bardzo proszę. Z góry dziękuję :)

Nie wybrano
 Post Napisane: 20 maja 2016, o 10:32 
-#
-#

My jedziemy w tym roku w sierpniu. Mam nadzieję,że pogoda będzie ok. Wprawdzie do tej pory na każdym naszym wyjeździe było ładnie ( jedyne pojedyncze dni były deszczowe) ale jednak jak wiadomo w górach może być różnie.

Zamierzamy zatrzymać się w Willi Ryś: http://willarys.pl/ . Przetestowany nocleg. W stosunkowo niskiej cenie macie dobry standard, wszystko nowiutkie.Smaczne jedzenie tak wiec warto jest wykupić sobie chociażby śniadania.

Kobieta
 Post Napisane: 13 cze 2016, o 07:29 
-#
-#

ja dwa razy byłam tutaj http://mostowi.pl/ - to na obrzeżach Zakopanego, jak się jedzie samochodem, to nie ma problemu, gorzej jak trzeba dojeżdżać busami

Nie wybrano
 Post Napisane: 15 gru 2016, o 23:14 
-#
-#

Sam długo szukałem dobrego noclegu w Zakopcu lub okolicach. Niestety ale nie jest łatwo znaleźć coś w dobrej cenie i w porządnym standardzie. W tym roku kiedy wybierałem się do Zakopanego trafiłem na to miejsce http://www.noclegi-zakopane.biz/ i jestem bardzo zadowolony z wybory. Polecam się przyjrzeć wszystkim którzy szukają noclegu w Zakopanym

Nie wybrano
 Post Napisane: 24 gru 2016, o 12:25 
-#
-#

Polecam tani i wygodny nocleg w apartamentach niedaleko centrum Zakopanego http://www.zakopaneapartamenty.biz/. Sprawdzony i na prawdę warto bo standard jest super :)

Kobieta
 Post Napisane: 3 sty 2017, o 10:50 
-#
-#

A ja polecam pensjonaty w Olczy.

Kobieta
 Post Napisane: 12 sty 2017, o 14:57 
-#
-#

Olcza bardzo fajna dzielnica :) Podobnie jak Cyrhla czy Małe Ciche :) Uwielbiam Zakopane. W ogóle uwielbiam zwiedzać Polskę. Niedługo wybieram się do Warszawy, może macie jakiś pomysł gdzie mogłabym zanocować we w miarę przyzwoitych warunkach?

Kobieta
 Post Napisane: 13 sty 2017, o 09:35 
-#
-#

Zuzankaa napisał(a):
Olcza bardzo fajna dzielnica :) Podobnie jak Cyrhla czy Małe Ciche :) Uwielbiam Zakopane. W ogóle uwielbiam zwiedzać Polskę. Niedługo wybieram się do Warszawy, może macie jakiś pomysł gdzie mogłabym zanocować we w miarę przyzwoitych warunkach?

Ja natomiast uwielbiam drugą stronę - Kościelisko :) Co do Warszawy myślę, że warto zapoznać się z ofertą Hostelu Mish Mash, bo mają ją naprawdę bardzo zróżnicowaną :)

Mężczyzna
 Post Napisane: 16 sty 2017, o 13:28 
-#
-#

Ania19 napisał(a):
Zuzankaa napisał(a):

Ja natomiast uwielbiam drugą stronę - Kościelisko :) Co do Warszawy myślę, że warto zapoznać się z ofertą Hostelu Mish Mash, bo mają ją naprawdę bardzo zróżnicowaną :)

Jeszcze nigdy nie byłem w Warszawie na dłużej, ale jak tak piszesz to chyba się skuszę :)

Kobieta
 Post Napisane: 18 lis 2017, o 09:13 
-#
-#

Baza hotelowa w Zakopanem jest bardzo bogata.Najtaniej jest z dala od Krupówek Wystarczy wejść na stronę Tanie pokoje w Zakopanem

Strona główna forum » Działy o szerokiej tematyce » Kultura i rozrywka