Logowaniepodłoga
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
zakmnij
RSS RSS YouTube facebook

"Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie" we Wrocławiu

0 DODAJ
KOMENTARZ


Ocena:Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)Ocena: 5 gwiazdki (polecamy)
Data dodania: 2016-07-24
Odsłony: 596
Autor: Rociel
     W sobotę 30 lipca we Wrocławiu odbędzie się impreza filmowa organizowana z okazji premiery animacji Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie. Spotkanie z bohaterami będzie miało miejsce w Centrum Handlowym Korona.

 
 
Dawno, dawno temu, ale nie za górami i nie za lasami, niepozorny Wiewiór powoduje kolejną katastrofę, a pewna grupa przyjaciół musi stawić czoła niezwykłym zjawiskom, jakie pojawiają się na naszej planecie. Zapewne wszyscy wiedzą, o jakie grono chodzi. Kto znów musi opuścić dom, aby uratować wszystkich mieszkańców Ziemi? Uwaga, uwaga … Ku radości milionów powracają bohaterowie „Epoki lodowcowej”. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym żołędziem wystrzelony zostaje w kosmos. Gdzie, oczywiście niechcący, powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku naszej planety zmierza wielki meteor.
 

 
 
 
Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia” dystrybutor filmu zaprasza wszystkich fanów tego bezdyskusyjnego hitu kinowego do przeżycia niezwykłej przygody we Wrocławiu – 30 lipca (sobota), Centrum Handlowe Korona (ul. Krzywoustego 126),  od 12.00 do godz. 19.00. To niepowtarzalna okazja, aby m.in. zobaczyć naturalnej wielkości figury Mańka i Diego. Miłośnicy „Epoki lodowcowej” będą mogli spotkać się z niekwestionowanymi gwiazdami świata animacji. Na uczestników wydarzenia czekać będzie również Wiewiór w kosmicznej kapsule. Każdy mały i duży miłośnik tego niesfornego stworzenia będzie mógł wejść do kapsuły i zrobić sobie zdjęcie nie tylko z gwiazdą wszechczasów, ale i z jedynym znanym na całym świecie żołędziem. Nie siedź w domu.
 
 
 
Dołącz do nas, nim dojdzie do kosmicznego kataklizmu. Zanim będziemy musieli stawić czoło gigantycznym falom, wyładowaniom elektryczny innym fenomenom natury wejdźcie do świata zabawy, konkursów filmowych, gier, malowania buziek, strefy plastycznej i innych epokowych atrakcji.
 
 
 
 
Dajcie się wciągnąć w wir niesamowitych przygód, a jak zapragniecie odpocząć to zapraszamy na popcorn i watę cukrową. Dobrą zabawę znajdziecie również w strefie  kinowej. W tej przestrzeni wszyscy będą mogli przypomnieć sobie wcześniejsze przygody uroczych przyjaciół i obejrzeć poprzednie części filmu. Zapewniamy, że każdy wielbiciel „Epoki Lodowcowej”, który weźmie udział w tym wydarzeniu doskonale spędzi czas. Epokowo przygotuje się na kolejną odsłonę z życia Wiewióra, Mańka, Sida, Diego i pozostałych przyjaciół, film „Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie”, który w polskich kinach zagości już 29 lipca.

Przeczytaj inne arty

brak książki Kobato – bajkowa opowieść o tym jak leczyć ludzkie serca Ciepła, bajkowa opowieść o tym  jak leczyć ludzkie serca. Opowieść o pokucie, życzeniach oraz przyjaźni....
brak książki Recenzja: Wróć za mną – trudna lekcja zaufania Wróć za mną to kontynuacja Twoim śladem, w którym poznajemy dalsze losy Aubrey i Maxxa....
brak książki Recenzja: Twoim śladem – destrukcyjna siła miłości Twoim śladem to pierwszy tom serii Twisted Love autorstwa Meredith Walters i tytuł, który był...

Komentarze_ 0


Dodaj komentarz